Omron Benaderingsschakelaars E2E Naderingssensor, inductief, korte sus-behuizing M8, niet-afgeschermd, - E2EN0103E
Artikelnummer: 23696454 | Fabrikantnummer: E2EN0103E | EAN: 4549734461122
Gerelateerde producten:
Bekijk alle gerelateerde producten
Omschrijving
Naderingssensor, inductief, korte SUS-behuizing M8, niet-afgeschermd,
Het productnummer van de fabrikant is E2EN0103E. Het EAN nummer is 4549734461122. Het interne artikelnummer is 23696454.
Aanvullende informatie
Naderingssensor, inductief, korte SUS-behuizing M8, niet-afgeschermd, 4 mm, DC, 3-draads, NPN NO, M12-connector
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Omron
Specificaties
| Klasse |
Inductieve naderingsschakelaar
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Omron
Toon alle producten van Omron |
| Serie |
Benaderingsschakelaars E2E
Toon alle producten in deze serie |
| Materiaal behuizing | Metaal |
| Spanningstype | DC |
| Bouwvorm behuizing | Cilinder, schroefdraad |
| Uitvoering schakelelement | Maakcontact |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Connector M12 |
| Uitvoering van de interface | Geen |
| SIL conform IEC 61508 | Geen |
| Explosieveiligheidscategorie voor gas | Geen |
| Geschikt voor veiligheidsfunctie | Nee |
| Aantal halfgeleideruitgangen met meldfunctie | 1 |
| Uitvoering interface voor veiligheidscommunicatie | Geen |
| Performance level volgens EN ISO 13849-1 | Geen |
| Met bewakingsfunctie bijgeschakelde apparaten | Nee |
| Drukvast | Nee |
| Explosieveiligheidscategorie voor stof | Geen |
| Schakelafstand | 4 mm |
| Mechanische inbouwvoorwaarden voor sensor | Niet bondig |
| Uitvoering schakeluitgang | NPN |
| Coating behuizing | Overig |
| Diameter sensor | 8 mm |
| Lengte sensor | 43 mm |
| Cascadeerbaar | Ja |
| Aantal contactbekrachtigde uitgangen met meldfunctie | 0 |
| Aantal beveiligde contactbekrachtigde uitgangen | 0 |
| Aantal beveiligde halfgeleider uitgangen | 0 |
| Voedingsspanning | 10 - 30 V |
| Schakelfrequentie | 1 Hz |
| Beschermingsgraad (NEMA) | Overig |
| Type bekrachtiging | Metalen doel |
| Nom. stuurspanning bij DC | 10 - 30 V |
| Categorieën |
Signaalapparaten
Coax en data |
Gerelateerde producten
1 producten speciaal geselecteerd voor Omron Benaderingsschakelaars E2E Naderingssensor, inductief, korte sus-behuizing M8, niet-afgeschermd,
Omron Proximity sensors inductieve naderingsschakelaar schakelafstand 4MM 1000HZ metaal connector M12
Omron Proximity sensors inductieve naderingsschakelaar schakelafstand 4MM 1000HZ metaal connector M12
Omron Proximity sensors inductieve naderingsschakelaar schakelafstand 4MM 1000HZ metaal connector M12
Artikelnummer: 10880938
Fabrikantnummer: E2A 7196F
Huidige product
Omron Benaderingsschakelaars E2E Naderingssensor, inductief, korte sus-behuizing M8, niet-afgeschermd,
Artikelnummer: 23696454
Fabrikantnummer: E2EN0103E