Omron Proximity sensors inductieve naderingsschakelaar schakelafstand 30MM 150HZ kunststof schroefaansluiting e2q69000r - E2Q69004A
Artikelnummer: 23696544 | Fabrikantnummer: E2Q69004A | EAN: 4549734708234
Omschrijving
Naderingssensor, inductief, vierkanten behuizing, niet-afgeschermd, 30
Het productnummer van de fabrikant is E2Q69004A. Het EAN nummer is 4549734708234. Het interne artikelnummer is 23696544.
Aanvullende informatie
Naderingssensor, inductief, vierkanten behuizing, niet-afgeschermd, 30 mm, PNP-NO/NC, M20-kabeldoorvoer
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Omron
Specificaties
| Klasse |
Inductieve naderingsschakelaar
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Omron
Toon alle producten van Omron |
| Serie |
Benaderingsschakelaars E2Q
Toon alle producten in deze serie |
| Materiaal behuizing | Kunststof |
| Spanningstype | DC |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Schroefaansluiting |
| Uitvoering van de interface | Geen |
| Cascadeerbaar | Nee |
| SIL conform IEC 61508 | Geen |
| Explosieveiligheidscategorie voor gas | Geen |
| Geschikt voor veiligheidsfunctie | Nee |
| Uitvoering interface voor veiligheidscommunicatie | Geen |
| Performance level volgens EN ISO 13849-1 | Geen |
| Met bewakingsfunctie bijgeschakelde apparaten | Nee |
| Drukvast | Nee |
| Explosieveiligheidscategorie voor stof | Geen |
| Uitvoering schakelelement | Overig |
| Uitvoering schakeluitgang | PNP |
| Aantal halfgeleideruitgangen met meldfunctie | 2 |
| Mechanische inbouwvoorwaarden voor sensor | Niet bondig |
| Coating behuizing | Overig |
| Breedte sensor | 40 mm |
| Schakelafstand | 30 mm |
| Schakelfrequentie | 100 Hz |
| Bouwvorm behuizing | Speciale bouwvorm |
| Lengte sensor | 118 mm |
| Aantal contactbekrachtigde uitgangen met meldfunctie | 0 |
| Aantal beveiligde contactbekrachtigde uitgangen | 0 |
| Aantal beveiligde halfgeleider uitgangen | 0 |
| Voedingsspanning | 10 - 30 V |
| Hoogte van de sensor | 40 mm |
| Beschermingsgraad (NEMA) | Overig |
| Type bekrachtiging | Metalen doel |
| Nom. stuurspanning bij DC | 10 - 30 V |
| Categorieën |
Signaalapparaten
Coax en data |
Huidige product
Omron Proximity sensors inductieve naderingsschakelaar schakelafstand 30MM 150HZ kunststof schroefaansluiting e2q69000r
Artikelnummer: 23696544
Fabrikantnummer: E2Q69004A