Omron Overige benaderingsschakelaars Naderingssensor, inductief, volledig metalen roestvrij staal 303 M30, - E2EW0297D
Artikelnummer: 23667578 | Fabrikantnummer: E2EW0297D | EAN: 4549734527057
Omschrijving
Naderingssensor, inductief, volledig metalen roestvrij staal 303 M30,
Het productnummer van de fabrikant is E2EW0297D. Het EAN nummer is 4549734527057. Het interne artikelnummer is 23667578.
Aanvullende informatie
Naderingssensor, inductief, volledig metalen roestvrij staal 303 M30, afgeschermd, 20 mm, DC, 3-draads, PNP NO, IO-Link COM3, kabel van 2 m
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Omron
Specificaties
| Klasse |
Inductieve naderingsschakelaar
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Omron
Toon alle producten van Omron |
| Serie |
Overige benaderingsschakelaars
Toon alle producten in deze serie |
| Materiaal behuizing | Metaal |
| Spanningstype | DC |
| Bouwvorm behuizing | Cilinder, schroefdraad |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Kabel |
| Schakelafstand | 20 mm |
| Mechanische inbouwvoorwaarden voor sensor | Bondig |
| Uitvoering schakelelement | Maakcontact |
| Cascadeerbaar | Nee |
| SIL conform IEC 61508 | Geen |
| Explosieveiligheidscategorie voor gas | Geen |
| Stoorvastheid tegen magnetische velden | Stoorvast tegen magnetisch gelijk- en wisselveld |
| Geschikt voor veiligheidsfunctie | Nee |
| Aantal halfgeleideruitgangen met meldfunctie | 1 |
| Uitvoering interface voor veiligheidscommunicatie | Geen |
| Performance level volgens EN ISO 13849-1 | Geen |
| Met bewakingsfunctie bijgeschakelde apparaten | Nee |
| Drukvast | Nee |
| Explosieveiligheidscategorie voor stof | Geen |
| Uitvoering schakeluitgang | PNP |
| Diameter sensor | 30 mm |
| Coating behuizing | Overig |
| Uitvoering van de interface | Overig |
| Aantal contactbekrachtigde uitgangen met meldfunctie | 0 |
| Aantal beveiligde contactbekrachtigde uitgangen | 0 |
| Aantal beveiligde halfgeleider uitgangen | 0 |
| Voedingsspanning | 10 - 30 V |
| Schakelfrequentie | 2 Hz |
| Beschermingsgraad (NEMA) | Overig |
| Type bekrachtiging | Metalen doel |
| Nom. stuurspanning bij DC | 10 - 30 V |
| Lengte sensor | 41.5 mm |
| Categorieën |
Signaalapparaten
Coax en data |
Huidige product
Omron Overige benaderingsschakelaars Naderingssensor, inductief, volledig metalen roestvrij staal 303 M30,
Artikelnummer: 23667578
Fabrikantnummer: E2EW0297D
Voor meer informatie over dit product kunt u contact met ons opnemen.