Omron Benaderingsschakelaars Ontvanger Kabel M12 8-polig, male-female, voor bedieningskast F39-TGR- - AA032200C
Artikelnummer: 25673321 | Fabrikantnummer: AA032200C | EAN: 4547648887007
Omschrijving
Ontvanger kabel M12 8-polig, male-female, voor bedieningskast F39-TGR-
Het productnummer van de fabrikant is AA032200C. Het EAN nummer is 4547648887007. Het interne artikelnummer is 25673321.
Aanvullende informatie
Ontvanger kabel M12 8-polig, male-female, voor bedieningskast F39-TGR-W-IBOX, afgeschermde kabel 0,6 m
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Omron
Specificaties
| Klasse |
Sensor/actorkabel met connector
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Omron
Toon alle producten van Omron |
| Serie |
Benaderingsschakelaars
Toon alle producten in deze serie |
| Beschermingsgraad (IP) | IP67 |
| Halogeenvrij | Ja |
| Aantal polen | 8 |
| Met LED indicatie | Nee |
| Afgeschermd | Ja |
| Uitvoering elektrische aansluiting, veldzijdig | M12 |
| Positie kabeltoevoer veldzijdig | Recht |
| Positie kabeltoevoer boxzijdig | Recht |
| Type insteekcontact, veldzijdig | Female/bus |
| Kabellengte | 0.6 m |
| Kleur kabelmantel | Zwart |
| Gevulkaniseerd | Nee |
| Nom. (meet)spanning | 30 V |
| Type insteekcontact, behuizingzijde | Male/stift |
| Materiaal contactcoating | Overig |
| Materiaal basis contactlichaam | Overig |
| Uitvoering elektrische aansluiting, boxzijdig | M12 |
| Nom. (meet)stroom In | 4 A |
| Toegestane kabelbuitentemperatuur na montage zonder vibratie | -25 - 80 °C |
| Toegestane kabelbuitentemperatuur tijdens montage/handeling | -25 - 80 °C |
| Materiaal kabelmantel | Polyurethaan (PU) |
| Kabeltype | Meeraderig |
| Categorieën |
Verbindingsmaterialen
Coax en data |
Huidige product
Omron Benaderingsschakelaars Ontvanger Kabel M12 8-polig, male-female, voor bedieningskast F39-TGR-
Artikelnummer: 25673321
Fabrikantnummer: AA032200C