Omron Capacitieve sensoren E2K Sensoren, benaderingsschakelaars, e2k, e2k-x4me2 - E2KX1006G
Artikelnummer: 23667581 | Fabrikantnummer: E2KX1006G | EAN: 4536853264284
Omschrijving
Sensoren, Benaderingsschakelaars, E2K, E2K-X4ME2
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Omron
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is E2KX1006G. Het EAN nummer is 4536853264284. Het interne artikelnummer is 23667581.
| Klasse |
Capacitieve naderingsschakelaar
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Omron
Toon alle producten van Omron |
| Serie |
Capacitieve sensoren E2K
Toon alle producten in deze serie |
| Materiaal behuizing | Kunststof |
| Spanningstype | DC |
| Bouwvorm behuizing | Cilinder, schroefdraad |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Kabel |
| Diameter sensor | 12 mm |
| Uitvoering van de interface | Geen |
| SIL conform IEC 61508 | Geen |
| Explosieveiligheidscategorie voor gas | Geen |
| Geschikt voor veiligheidsfunctie | Nee |
| Aantal halfgeleideruitgangen met meldfunctie | 1 |
| Uitvoering interface voor veiligheidscommunicatie | Geen |
| Performance level volgens EN ISO 13849-1 | Geen |
| Met bewakingsfunctie bijgeschakelde apparaten | Nee |
| Drukvast | Nee |
| Explosieveiligheidscategorie voor stof | Geen |
| Schakelafstand | 4 mm |
| Mechanische inbouwvoorwaarden voor sensor | Niet bondig |
| Uitvoering schakeluitgang | NPN |
| Coating behuizing | Overig |
| Uitvoering schakelelement | Verbreekcontact |
| Schakelfrequentie | 100 Hz |
| Lengte sensor | 80 mm |
| Cascadeerbaar | Ja |
| Met status-indicatie | Ja |
| Aantal contactbekrachtigde uitgangen met meldfunctie | 0 |
| Aantal beveiligde contactbekrachtigde uitgangen | 0 |
| Aantal beveiligde halfgeleider uitgangen | 0 |
| Voedingsspanning | 10 - 30 V |
| Nom. stuurspanning bij DC | 12 - 24 V |
| Type bekrachtiging | Metalen en niet metalen doel |
| Categorieën |
Materialen voor schakelen en besturen laagspanning
Industrieel |
Huidige product
Omron Capacitieve sensoren E2K Sensoren, benaderingsschakelaars, e2k, e2k-x4me2
Artikelnummer: 23667581
Fabrikantnummer: E2KX1006G
Voor meer informatie over dit product kunt u contact met ons opnemen.