Omron Bewakingsmodules K8AK 1-Fase stroombewakingsrelais, k8ak-aw, spanningsmeetbereik: 10;100 - 2 - K8AK0011R
Artikelnummer: 26599441 | Fabrikantnummer: K8AK0011R | EAN: 4548583402324
Het productnummer van de fabrikant is K8AK0011R. Het EAN nummer is 4548583402324. Het interne artikelnummer is 26599441.
| Klasse |
Stroomrelais
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Omron
Toon alle producten van Omron |
| Serie |
Bewakingsmodules K8AK
Toon alle producten in deze serie |
| Hoogte | 90 mm |
| Met afneembare klemmen | Nee |
| Breedte | 22.5 mm |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Schroefaansluiting |
| Aantal contacten als wisselcontact | 2 |
| Spanningstype voedingsspanning | AC |
| Diepte | 100 mm |
| 3-fasen-hysterese mogelijk | Nee |
| Min. instelbare opkomvertragingstijd | 0.1 s |
| Min. instelbare afvalvertragingstijd | 0.1 s |
| 1-fase-hysterese mogelijk | Ja |
| 3-fasen-onderstroom mogelijk | Nee |
| 3-fasen-overstroom mogelijk | Nee |
| 1-fase-overstroom mogelijk | Ja |
| Bevat functie gelijkspanningsonderstroom | Nee |
| Aantal contacten als verbreekcontact | 0 |
| Aantal contacten als maakcontact | 0 |
| Nom. (meet)schakelstroom | 5 A |
| 1-fase-onderstroom mogelijk | Ja |
| Functie gelijkstroomhysterese | Ja |
| Bevat functie gelijkspanningsoverstroom | Nee |
| Max. toegestane afvalvertragingstijd | 30 s |
| Max. toegestane opkomvertragingstijd | 30 s |
| Voedingsspanning bij AC 50Hz | 100 - 240 V |
| Voedingsspanning bij AC 60Hz | 100 - 240 V |
| Stroommeetbereik | 10 - 200 A |
| Externe stroomtransformator | Ja |
| Externe stroomvoorziening vereist | Ja |
| Bedrijfsspanning bij AC 50 Hz | - V |
| Bedrijfsspanning bij AC 60 Hz | - V |
| Bedrijfsspanning bij DC | - V |
| Spanningsmeetbereik | - V |
| Aanspreekwaarde stroomsterkte 1 | - A |
| Aanspreekwaarde stroomsterkte 2 | - A |
| Categorieën |
Signaalapparaten
Coax en data |
Omron Stroomtransformator T.B.V.k8ab-as3 (1-fase stroombewakingsrelais (ove
Artikelnummer: 20354223
Fabrikantnummer: K8AC0016D
Artikelnummer: 26599441
Fabrikantnummer: K8AK0011R
Voor meer informatie over dit product kunt u contact met ons opnemen.