Omron Bewakingsmodules K8AK Over- en onderspanningsbewakingsrelais, k8ak-VW, spanningsmeetbereik: - K8AK0020H
Artikelnummer: 26618078 | Fabrikantnummer: K8AK0020H | EAN: 4548583402416
Omschrijving
Over- en onderspanningsbewakingsrelais, K8AK-VW, spanningsmeetbereik:
Het productnummer van de fabrikant is K8AK0020H. Het EAN nummer is 4548583402416. Het interne artikelnummer is 26618078.
Aanvullende informatie
Over- en onderspanningsbewakingsrelais, K8AK-VW, spanningsmeetbereik: 20;200 - 30;300 - 60;600 VAC/VDC, stuurspanning: 24 VAC/VDC, aanspreekwaarde spanning: 20;600 V, instelbare responstijd 0,1-30 s, 2x SPDT enkelvoudig contact
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Omron
Specificaties
| Klasse |
Spanningsmeetrelais
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Omron
Toon alle producten van Omron |
| Serie |
Bewakingsmodules K8AK
Toon alle producten in deze serie |
| Hoogte | 90 mm |
| Met afneembare klemmen | Nee |
| Breedte | 22.5 mm |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Schroefaansluiting |
| Aantal contacten als wisselcontact | 2 |
| Spanningstype voedingsspanning | AC/DC |
| Diepte | 100 mm |
| 3-fasen-onderspanning mogelijk | Nee |
| 3-fasen-overspanning mogelijk | Nee |
| 3-fasen-hysterese mogelijk | Nee |
| Bevat functie gelijkspanningsoverspanning | Ja |
| Type spanning meetbereik | AC/DC |
| Min. instelbare opkomvertragingstijd | 0.1 s |
| Min. instelbare afvalvertragingstijd | 0.1 s |
| 1-fase-onderspanning mogelijk | Ja |
| 1-fase-overspanning mogelijk | Ja |
| 1-fase-hysterese mogelijk | Ja |
| Bevat functie gelijkspanningsonderspanning | Ja |
| Bevat functie gelijkspanningshysterese | Ja |
| Aantal contacten als verbreekcontact | 0 |
| Aantal contacten als maakcontact | 0 |
| Nom. (meet)schakelstroom | 5 A |
| Max. toegestane afvalvertragingstijd | 30 s |
| Voedingsspanning bij AC 50Hz | 20.4 - 26.4 V |
| Voedingsspanning bij AC 60Hz | 20.4 - 26.4 V |
| Max. toegestane opkomvertragingstijd | 30 s |
| Voedingsspanning bij DC | 20.4 - 26.4 V |
| Spanningsmeetbereik 1 | 20 - 600 V |
| Aanspreekwaarde spanning | 20 - 600 V |
| Externe stroomvoorziening vereist | Ja |
| Bedrijfsspanning bij AC 50 Hz | - V |
| Bedrijfsspanning bij AC 60 Hz | - V |
| Bedrijfsspanning bij DC | - V |
| Categorieën |
Signaalapparaten
Coax en data |
Huidige product
Omron Bewakingsmodules K8AK Over- en onderspanningsbewakingsrelais, k8ak-VW, spanningsmeetbereik:
Artikelnummer: 26618078
Fabrikantnummer: K8AK0020H