Omron VOEDING S8VK6001R 120W - S8VK6001R
Artikelnummer: 21571141 | Fabrikantnummer: S8VK6001R | EAN: 4549734172721
Omschrijving
Omron POWER SUPPLIES gelijkstroomvoedingseenheid
Het productnummer van de fabrikant is S8VK6001R. Het EAN nummer is 4549734172721. Het interne artikelnummer is 21571141.
Aanvullende informatie
Boektype-voeding, 120 W, 24 VDC, 5 A, DIN-railmontage, push-in-aansluiting, met coating, display, Ethernet IP / Modbus TCP-compatibel
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Omron
Specificaties
| Klasse |
Gelijkstroomvoedingseenheid
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Omron
Toon alle producten van Omron |
| Serie |
Voedingen S8VK-X
Toon alle producten in deze serie |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Hoogte | 90 mm |
| Breedte | 55 mm |
| Diepte | 90 mm |
| Draagrailmontage mogelijk | Ja |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Veerklemaansluiting |
| SIL conform IEC 61508 | Geen |
| Geschikt voor veiligheidsfunctie | Nee |
| Performance level volgens EN ISO 13849-1 | Geen |
| Inbouwbreedte | 55 mm |
| Kortsluitvast | Ja |
| Spanningstype voedingsspanning | AC/DC |
| Inbouwhoogte | 90 mm |
| Modulaire uitvoering (voor railmontage) | Nee |
| Uitgangsspanning geregeld | Ja |
| Gestabiliseerd | Ja |
| Breedte in module-eenheden | 3.1 |
| Directe montage mogelijk | Nee |
| Secundaire spanning instelbaar | Ja |
| Max. uitgangsstroom 1 | 5 A |
| Vermogensafgifte | 120 W |
| Nom. uitgangsspanning 1 | 24 V |
| Nom. uitgangsstroom 1 | 5 A |
| 1e Secundaire spanning | 24 - 24 V |
| Nom. voedingsspanning bij AC 50 Hz | 100 - 240 V |
| Nom. voedingsspanning bij AC 60 Hz | 85 - 264 V |
| Nom. voedingsspanning bij DC | 90 - 350 V |
| Beschermingsgraad (NEMA) | Overig |
| Opgenomen vermogen | 144.9 VA |
| Categorieën |
Transformatoren
Industrieel |
Huidige product