Omron CJ communicatie unit twee RS-422/485-poorten - CJ1W0280B
Artikelnummer: 20515874 | Fabrikantnummer: CJ1W0280B | EAN: 4547648597685
Het productnummer van de fabrikant is CJ1W0280B. Het EAN nummer is 4547648597685. Het interne artikelnummer is 20515874.
| Klasse |
PLC communicatiemodule
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Omron
Toon alle producten van Omron |
| Serie |
Programmeerbare besturingen
Toon alle producten in deze serie |
| Hoogte | 90 mm |
| Breedte | 31 mm |
| SIL conform IEC 61508 | Geen |
| Explosieveiligheidscategorie voor gas | Geen |
| Geschikt voor veiligheidsfunctie | Nee |
| Explosieveiligheidscategorie voor stof | Geen |
| Performance level volgens EN ISO 13849-1 | Level a |
| Bijbehorend bedrijfsmiddel (Ex ia) | Nee |
| Ondersteunt protocol TCP/IP | Nee |
| Ondersteunt protocol voor AS-Interface Safety at Work | Nee |
| Ondersteunt protocol voor Data-Highway | Nee |
| Ondersteunt protocol voor DeviceNet Safety | Nee |
| Ondersteunt protocol voor Foundation Fieldbus | Nee |
| Ondersteunt protocol voor INTERBUS-Safety | Nee |
| Ondersteunt protocol voor LON | Nee |
| Ondersteunt protocol voor PROFINET CBA | Nee |
| Ondersteunt protocol voor PROFIsafe | Nee |
| Ondersteunt protocol voor SERCOS | Nee |
| Radio standaard GPRS | Nee |
| Radio standaard UMTS | Nee |
| Radiostandaard WLAN 802.11 | Nee |
| IO-Link Master | Nee |
| Bijbehorend bedrijfsmiddel (Ex ib) | Nee |
| Ondersteunt protocol voor ASI | Nee |
| Ondersteunt protocol voor CAN | Nee |
| Ondersteunt protocol voor DeviceNet | Nee |
| Ondersteunt protocol voor EtherNet/IP | Nee |
| Ondersteunt protocol voor INTERBUS | Nee |
| Ondersteunt protocol voor PROFIBUS | Nee |
| Ondersteunt protocol voor PROFINET IO | Nee |
| Ondersteunt protocol voor SafetyBUS p | Nee |
| Ondersteunt protocol voor SUCONET | Nee |
| Radio standaard GSM | Nee |
| Redundantiemogelijkheid | Nee |
| Met optische interface | Nee |
| Diepte | 65 mm |
| Ondersteunt protocol voor overige bussystemen | Ja |
| Ondersteunt protocol voor MODBUS | Ja |
| Met potentiaalscheiding | Nee |
| Aantal HW-interfaces serieel RS-485 | 2 |
| Ondersteunt protocol voor KNX | Nee |
| Type datatransmissie | Serieel |
| Aantal HW-interfaces industrieel ethernet | 0 |
| Aantal HW-interfaces serieel RS-232 | 0 |
| Aantal HW-interfaces serieel TTY | 0 |
| Aantal HW-interfaces parallel | 0 |
| Aantal HW-interfaces overige | 0 |
| Aantal interfaces PROFINET | 0 |
| Aantal HW-interfaces USB | 0 |
| Aantal HW-interfaces Wireless | 0 |
| Aantal HW-interfaces serieel RS-422 | 2 |
| Transmissiesnelheid | 230 kBit/s |
| Bluetooth-netwerk standaard | Nee |
| Categorieën |
Plc s
Industrieel |
Artikelnummer: 20515874
Fabrikantnummer: CJ1W0280B
Voor meer informatie over dit product kunt u contact met ons opnemen.