Omron SCHAKREL LY305010C - LY305010C
Artikelnummer: 21585050 | Fabrikantnummer: LY305010C | EAN: 4536853619176
Omschrijving
Omron INDUSTRIAL RELAYS LY schakelrelais
Het productnummer van de fabrikant is LY305010C. Het EAN nummer is 4536853619176. Het interne artikelnummer is 21585050.
Aanvullende informatie
Components, Industrial Relays, LY, LY3-0 12VDC
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Omron
Specificaties
| Klasse |
Schakelrelais
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Omron
Toon alle producten van Omron |
| Serie |
Industriele relais LY
Toon alle producten in deze serie |
| Beschermingsgraad (IP) | Overig |
| Compleet apparaat met sokkel | Nee |
| Type schakelcontact | 1-voudig contact |
| Hoogte | 28 mm |
| Diepte | 36.5 mm |
| Type stuurspanning | DC |
| Aantal contacten als wisselcontact | 3 |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Printplaataansluiting |
| Breedte | 31.5 mm |
| Aantal contacten als verbreekcontact | 0 |
| Aantal contacten als maakcontact | 0 |
| Categorieën |
Signaalapparaten
Coax en data |
Huidige product