Omron INDUSTRIAL RELAYS LY Schakelrelais | LY30AC240BYOMI - LY305014F
Artikelnummer: 21585054 | Fabrikantnummer: LY305014F | EAN: 4536853619213
Omschrijving
Omron INDUSTRIAL RELAYS LY schakelrelais
Het productnummer van de fabrikant is LY305014F. Het EAN nummer is 4536853619213. Het interne artikelnummer is 21585054.
Aanvullende informatie
Components, Industrial Relays, LY, LY3-0 240VAC
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Omron
Specificaties
| Klasse |
Schakelrelais
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Omron
Toon alle producten van Omron |
| Serie |
Industriele relais LY
Toon alle producten in deze serie |
| Beschermingsgraad (IP) | Overig |
| Compleet apparaat met sokkel | Nee |
| Met dwanggeleide contacten | Nee |
| Met afneembare klemmen | Nee |
| Type schakelcontact | 1-voudig contact |
| Hoogte | 28 mm |
| Diepte | 36.5 mm |
| Type stuurspanning | AC |
| Aantal contacten als wisselcontact | 3 |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Printplaataansluiting |
| Met LED indicatie | Nee |
| Breedte | 31.5 mm |
| Aantal contacten als verbreekcontact | 0 |
| Aantal contacten als maakcontact | 0 |
| Bedrijfsspanning bij AC 50 Hz | - V |
| Bedrijfsspanning bij AC 60 Hz | - V |
| Bedrijfsspanning bij DC | - V |
| Max. inschakelstroom | A |
| Nom. stroom | A |
| Nom. stuurspanning bij AC 50 Hz | - V |
| Nom. stuurspanning bij AC 60 Hz | - V |
| Nom. stuurspanning bij DC | - V |
| Categorieën |
Signaalapparaten
Coax en data |
Huidige product
Omron INDUSTRIAL RELAYS LY Schakelrelais | LY30AC240BYOMI
Artikelnummer: 21585054
Fabrikantnummer: LY305014F
Voor meer informatie over dit product kunt u contact met ons opnemen.