Omron Control box enclosure two holes - A22 0062A
Artikelnummer: 20810112 | Fabrikantnummer: A22 0062A | EAN: 4536854375439
Omschrijving
Omron SWITCHES INDUSTRIAL Accessories Switches Industrial drukknopkast leeg, (dxhxb) 60x68x137mm, behuizing kunststof, bouwvorm behuizing opbouwbehuizing, 2 commandoposities, bovendeel behuizing geel, beschermingsgraad (IP) IP67, doorsnede opening 22.1mm, beschermingsgraad (NEMA) overig
Het productnummer van de fabrikant is A22 0062A. Het EAN nummer is 4536854375439. Het interne artikelnummer is 20810112.
Aanvullende informatie
Switches Industrial
Behuizing bedieningskast, twee openingen
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Omron
Specificaties
Behuizing bedieningskast, twee openingen
| Klasse |
Drukknopkast leeg
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Omron
Toon alle producten van Omron |
| Serie |
Toebehoren industriele schakelaars
Toon alle producten in deze serie |
| Materiaal behuizing | Kunststof |
| Beschermingsgraad (IP) | IP67 |
| Breedte | 137 mm |
| Diepte | 68.5 mm |
| Hoogte | 68 mm |
| Aantal commandoposities | 2 |
| Bouwvorm behuizing | Opbouwbehuizing |
| Kleur bovendeel behuizing | Geel |
| Beschermingsgraad (NEMA) | Overig |
| Kwaliteitsklasse materiaal behuizing | Overig |
| Doorsnede openingen | 22.1 mm |
| Categorieën |
Verbindingsmaterialen
Coax en data |
Huidige product