Omron OPT.AFST.SENSOR ZS 0069M - ZS 0069M
Artikelnummer: 21586117 | Fabrikantnummer: ZS 0069M | EAN: 4547648197632
Omschrijving
Omron ADVANCED SENSORS ZS optische afstandssensor
Het productnummer van de fabrikant is ZS 0069M. Het EAN nummer is 4547648197632. Het interne artikelnummer is 21586117.
Aanvullende informatie
Diffuse' reflectiemodel, Sn: 350±135 mm, spot 240 µm dia., 20 µm resolutie, 2 m kabel met connector
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Omron
Specificaties
| Klasse |
Optische afstandssensor
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Omron
Toon alle producten van Omron |
| Serie |
Lasermeetsystemen ZS
Toon alle producten in deze serie |
| Materiaal behuizing | Aluminium |
| Beschermingsgraad (IP) | IP67 |
| Spanningstype | DC |
| Explosieveiligheidscategorie voor gas | Geen |
| Explosieveiligheidscategorie voor stof | Geen |
| Uitvoering schakelelement | Overig |
| Uitvoering schakeluitgang | Overig |
| Lengte sensor | 35 mm |
| Bouwvorm behuizing | Kubus |
| Bedrijfsmiddel-veiligheidsklasse | Veiligheidsklasse 3 |
| Preventieve melding voor storingskans | Nee |
| Met tijdfunctie | Nee |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Kabel met connector |
| Max. uitgangsstroom | 50 mA |
| Tastfunctie | Helder-/donkerschakelend |
| Uitvoering analoge uitgang | Overig |
| Instelprocedure | Teach-In |
| Laserbeschermklasse | Klasse 2 |
| Lichtsoort | Laserdiode, roodlicht |
| Materiaal optische vlakken | Glas |
| Standaard voor interfaces | Overig |
| Materiaal kabelmantel | Polyvinylchloride (PVC) |
| Omgevingstemperatuur | 0 - 50 °C |
| Breedte sensor | 65 mm |
| Hoogte van de sensor | 65 mm |
| Schakelfrequentie | 9000 Hz |
| Voedingsspanning | 21.6 - 26.4 V |
| Beschermingsgraad (NEMA) | Overig |
| Aftastprincipe | Reflectiesysteem |
| Meetprocedure voor optische afstandsmeting | Overig |
| Meldinterval | 9000 Hz |
| Geometrische resolutie | 0.02 mm |
| Lichtvlek | 0.38 mm² |
| Relatieve lineariteitsafwijking | 0.1 % |
| Relatieve herhalingsnauwkeurigheid | 0.006 % |
| Meetbereik lengte | 215 - 485 mm |
| Categorieën |
Signaalapparaten
Coax en data |
Huidige product