Omron Schakelaar - HL5 5426H
Artikelnummer: 21125825 | Fabrikantnummer: HL5 5426H | EAN: 4548583439238
Omschrijving
Eindschakelaar, afgedichte plunjer met rol, met aardingsklem
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Omron
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is HL5 5426H. Het EAN nummer is 4548583439238. Het interne artikelnummer is 21125825.
| Klasse |
Eindschakelaar
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Omron
Toon alle producten van Omron |
| Serie |
Industriele schakelaars HL
Toon alle producten in deze serie |
| Beschermingsgraad (IP) | IP65 |
| Materiaal behuizing | Metaal |
| Aantal contacten als maakcontact | 1 |
| Aantal contacten als verbreekcontact | 1 |
| Uitvoering van de interface | Geen |
| Explosieveiligheidscategorie voor gas | Geen |
| Geschikt voor veiligheidsfunctie | Nee |
| Uitvoering interface voor veiligheidscommunicatie | Geen |
| Explosieveiligheidscategorie voor stof | Geen |
| Coating behuizing | Overig |
| Bouwvorm behuizing | Kubus |
| Schakelfunctie vergrendelend | Nee |
| Nom. bedrijfsstroom Ie bij AC-15, 230 V | 3 A |
| Met status-indicatie | Nee |
| Uitvoering van het bedieningselement | Stootnok |
| Schakelfunctie | Momentschakeling |
| Uitgang elektronisch | Nee |
| Uitlijning van het bedieningselement | Overig |
| Gedwongen openend | Nee |
| Nom. bedrijfsstroom Ie bij AC-15 bij 125 V | 3 A |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Steekverbinding overig |
| Nom. bedrijfsstroom Ie bij DC-13, 125 V | 4 A |
| Breedte sensor | 33 mm |
| Nom. bedrijfsstroom Ie bij DC-13, 230 V | 4 A |
| Lengte sensor | 34 mm |
| Aantal veiligheidshulpcontacten | 0 |
| Aantal contacten als wisselcontact | 0 |
| Omgevingstemperatuur tijdens bedrijf | -5 - 65 °C |
| Hoogte van de sensor | 113.1 mm |
| Beschermingsgraad (NEMA) | Overig |
| Nom. bedrijfsstroom Ie bij AC-15 bij 24 V | A |
| Nom. bedrijfsstroom Ie bij DC-13, 24 V | A |
| Categorieën |
Verbindingsmaterialen
Coax en data |
Huidige product