Omron EINDSCHK D4ER1A21N - D4ER0001M
Artikelnummer: 21583672 | Fabrikantnummer: D4ER0001M | EAN: 4548583868571
Omschrijving
Omron SWITCHES INDUSTRIAL Other Switches Industrial eindschakelaar, uitvoering van het bedieningselemen stootnok, behuizing metaal, beschermingsgraad (IP) IP67, schakelfunctie geen momentschakeling, uitvoering elektrische aansluiting overig, 1 contacten als wisselconta,
Het productnummer van de fabrikant is D4ER0001M. Het EAN nummer is 4548583868571. Het interne artikelnummer is 21583672.
Aanvullende informatie
Eindschakelaar, slank afgedicht, schroefaansluiting, universeel, plunjer met rol, rechts, voorbekabeld, oliebestendig
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Omron
Specificaties
| Klasse |
Eindschakelaar
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Omron
Toon alle producten van Omron |
| Serie |
Overige industriele schakelaars
Toon alle producten in deze serie |
| Materiaal behuizing | Metaal |
| Beschermingsgraad (IP) | IP67 |
| Aantal contacten als wisselcontact | 1 |
| Uitvoering van de interface | Geen |
| Explosieveiligheidscategorie voor gas | Geen |
| Geschikt voor veiligheidsfunctie | Nee |
| Uitvoering interface voor veiligheidscommunicatie | Geen |
| Explosieveiligheidscategorie voor stof | Geen |
| Coating behuizing | Overig |
| Bouwvorm behuizing | Kubus |
| Breedte sensor | 18 mm |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Overig |
| Schakelfunctie vergrendelend | Nee |
| Met status-indicatie | Nee |
| Uitvoering van het bedieningselement | Stootnok |
| Uitgang elektronisch | Nee |
| Gedwongen openend | Nee |
| Uitlijning van het bedieningselement | Rolstootnok recht |
| Lengte sensor | 57 mm |
| Schakelfunctie | Gedwongen contact (niet momentgerelateerd) |
| Nom. bedrijfsstroom Ie bij AC-15, 230 V | 1 A |
| Aantal veiligheidshulpcontacten | 0 |
| Aantal contacten als verbreekcontact | 0 |
| Aantal contacten als maakcontact | 0 |
| Hoogte van de sensor | 61.3 mm |
| Nom. bedrijfsstroom Ie bij DC-13, 24 V | 1 A |
| Nom. bedrijfsstroom Ie bij AC-15 bij 24 V | 1 A |
| Nom. bedrijfsstroom Ie bij DC-13, 125 V | 1 A |
| Nom. bedrijfsstroom Ie bij AC-15 bij 125 V | 1 A |
| Nom. bedrijfsstroom Ie bij DC-13, 230 V | 1 A |
| Beschermingsgraad (NEMA) | Overig |
| Omgevingstemperatuur tijdens bedrijf | 5 - 80 °C |
| Categorieën |
Verbindingsmaterialen
Coax en data |
Huidige product