Omron EINDSCHAK SPDB NO/NC 10 A - D4BN4021G
Artikelnummer: 21571005 | Fabrikantnummer: D4BN4021G | EAN: 4547648598989
Omschrijving
Omron SAFETY PRODUCTS D4B eindschakelaar, diameter sensor 45mm
Het productnummer van de fabrikant is D4BN4021G. Het EAN nummer is 4547648598989. Het interne artikelnummer is 21571005.
Aanvullende informatie
Eindschakelaar, SPDB NO/NC, snel reagerend, 10 A
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Omron
Specificaties
| Klasse |
Eindschakelaar
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Omron
Toon alle producten van Omron |
| Serie |
Veiligheidscomponenten D4B
Toon alle producten in deze serie |
| Materiaal behuizing | Metaal |
| Beschermingsgraad (IP) | IP67 |
| Aantal contacten als maakcontact | 1 |
| Aantal contacten als verbreekcontact | 1 |
| Uitvoering van de interface | Geen |
| Explosieveiligheidscategorie voor gas | Geen |
| Uitvoering interface voor veiligheidscommunicatie | Geen |
| Explosieveiligheidscategorie voor stof | Geen |
| Coating behuizing | Overig |
| Bouwvorm behuizing | Kubus |
| Nom. bedrijfsstroom Ie bij AC-15, 230 V | 10 A |
| Met status-indicatie | Nee |
| Schakelfunctie | Momentschakeling |
| Uitvoering van het bedieningselement | Overig |
| Geschikt voor veiligheidsfunctie | Ja |
| Uitgang elektronisch | Nee |
| Uitlijning van het bedieningselement | Overig |
| Nom. bedrijfsstroom Ie bij DC-13, 125 V | 0.8 A |
| Gedwongen openend | Ja |
| Nom. bedrijfsstroom Ie bij AC-15 bij 125 V | 10 A |
| Nom. bedrijfsstroom Ie bij DC-13, 24 V | 6 A |
| Nom. bedrijfsstroom Ie bij DC-13, 230 V | 0.4 A |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Steekverbinding overig |
| Aantal veiligheidshulpcontacten | 0 |
| Aantal contacten als wisselcontact | 0 |
| Omgevingstemperatuur tijdens bedrijf | -40 - 80 °C |
| Hoogte van de sensor | 81 mm |
| Beschermingsgraad (NEMA) | Overig |
| Lengte sensor | 176 mm |
| Breedte sensor | 93 mm |
| Categorieën |
Verbindingsmaterialen
Coax en data |
Huidige product