Omron EINDSCHK D4A1101N - D4AN1101R
Artikelnummer: 21583660 | Fabrikantnummer: D4AN1101R | EAN: 4536853200633
Omschrijving
Omron SWITCHES INDUSTRIAL Other Switches Industrial eindschakelaar
Het productnummer van de fabrikant is D4AN1101R. Het EAN nummer is 4536853200633. Het interne artikelnummer is 21583660.
Aanvullende informatie
Eindschakelaar, tweepolig, dubbel-verbreekcontact, zonder indicator, hendel met standaardrol
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Omron
Specificaties
| Klasse |
Eindschakelaar
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Omron
Toon alle producten van Omron |
| Serie |
Overige industriele schakelaars
Toon alle producten in deze serie |
| Materiaal behuizing | Metaal |
| Beschermingsgraad (IP) | IP67 |
| Aantal contacten als maakcontact | 1 |
| Aantal contacten als verbreekcontact | 1 |
| Uitvoering van de interface | Geen |
| Explosieveiligheidscategorie voor gas | Geen |
| Uitvoering interface voor veiligheidscommunicatie | Geen |
| Explosieveiligheidscategorie voor stof | Geen |
| Coating behuizing | Overig |
| Bouwvorm behuizing | Kubus |
| Lengte sensor | 62.5 mm |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Overig |
| Nom. bedrijfsstroom Ie bij AC-15, 230 V | 10 A |
| Met status-indicatie | Nee |
| Uitvoering van het bedieningselement | Rolhefboom |
| Schakelfunctie | Momentschakeling |
| Geschikt voor veiligheidsfunctie | Ja |
| Uitgang elektronisch | Nee |
| Uitlijning van het bedieningselement | Overig |
| Gedwongen openend | Nee |
| Nom. bedrijfsstroom Ie bij DC-13, 125 V | 0.8 A |
| Nom. bedrijfsstroom Ie bij AC-15 bij 125 V | 10 A |
| Nom. bedrijfsstroom Ie bij DC-13, 24 V | 6 A |
| Breedte sensor | 42 mm |
| Nom. bedrijfsstroom Ie bij AC-15 bij 24 V | 10 A |
| Aantal veiligheidshulpcontacten | 0 |
| Aantal contacten als wisselcontact | 0 |
| Hoogte van de sensor | 104.5 mm |
| Omgevingstemperatuur tijdens bedrijf | -40 - 100 °C |
| Beschermingsgraad (NEMA) | Overig |
| Nom. bedrijfsstroom Ie bij DC-13, 230 V | 0.8 A |
| Categorieën |
Verbindingsmaterialen
Coax en data |
Huidige product