Omron Emergency stop switch non-illuminated 30MM dia push-lock/turn-reset - A22E2006D
Artikelnummer: 20811496 | Fabrikantnummer: A22E2006D | EAN: 4536854380280
Omschrijving
Omron drukknop frontelement (paddestoel), type ontgrendeling draaiontgrendeling, knop rood, geschikt voor noodstop, gatdiameter 22mm, frontrand kunststof, type knop hoog, schakelfunctie vergrendelend, beschermingsgraad (IP) IP65, diameter kap 30mm, frontrand zwart, met frontring,
Het productnummer van de fabrikant is A22E2006D. Het EAN nummer is 4536854380280. Het interne artikelnummer is 20811496.
Aanvullende informatie
Noodstopschakelaar, zonder verlichting, diameter van 30 mm, drukken-vergrendelen/draaien-resetten, IP65
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Omron
Specificaties
| Klasse |
Drukknop frontelement (paddenstoel)
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Omron
Toon alle producten van Omron |
| Serie |
Overige veiligheidscomponenten
Toon alle producten in deze serie |
| Beschermingsgraad (IP) | IP65 |
| Bouwvorm lens | Rond |
| Met verlichting | Nee |
| Kleur knop | Rood |
| Materiaal frontrand | Kunststof |
| Type knop | Hoog |
| Diameter kap | 30 mm |
| Geschikt voor verlichting | Nee |
| Kleur frontrand | Zwart |
| Schakelfunctie vergrendelend | Ja |
| Type ontgrendeling | Draaiontgrendeling |
| Terugverend | Nee |
| Geschikt voor noodstop | Ja |
| Gatdiameter | 22 mm |
| Hoogte opening | 22.3 mm |
| Beschermingsgraad (NEMA) | Overig |
| Breedte opening | 22.3 mm |
| Met frontrand | Ja |
| Categorieën |
Verbindingsmaterialen
Coax en data |
Huidige product
Omron Emergency stop switch non-illuminated 30MM dia push-lock/turn-reset
Artikelnummer: 20811496
Fabrikantnummer: A22E2006D