Omron REFL SCHERM E3T 3042D - E3T 3042D
Artikelnummer: 21584079 | Fabrikantnummer: E3T 3042D | EAN: 4547648223430
Omschrijving
Omron PHOTO ELECTRIC SENSORS E3T reflectie lichtscherm, spanningstype DC, reflector meegeleverd, nom. schakelafstand 200mm, uitvoering schakeluitgang PNP, uitvoering elektrische aansluiting kabel met connector, nom. spoelspanning Us bij DC 10.8 - 26.4V, max. schakelafstand 200mm,
Het productnummer van de fabrikant is E3T 3042D. Het EAN nummer is 4547648223430. Het interne artikelnummer is 21584079.
Aanvullende informatie
Fotocel, retroreflectief (reflector bijgeleverd), 200 mm, DC, 3-draads, PNP, licht aan, zijaanzicht, pigtail-connector, M8, 3-polig (beugel vereist)
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Omron
Specificaties
| Klasse |
Reflectie lichtscherm
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Omron
Toon alle producten van Omron |
| Serie |
Fotocellen E3T
Toon alle producten in deze serie |
| Materiaal behuizing | Kunststof |
| Beschermingsgraad (IP) | IP67 |
| Spanningstype | DC |
| Schakelfrequentie | 1000 Hz |
| Explosieveiligheidscategorie voor gas | Geen |
| Geschikt voor veiligheidsfunctie | Nee |
| Aantal halfgeleideruitgangen met meldfunctie | 1 |
| Met bewakingsfunctie bijgeschakelde apparaten | Nee |
| Explosieveiligheidscategorie voor stof | Geen |
| Uitvoering schakelelement | Overig |
| Uitvoering schakeluitgang | PNP |
| Bouwvorm behuizing | Kubus |
| Uitvoering interface voor veiligheidscommunicatie | Overig |
| Met inschakelvergrendeling | Nee |
| Laserbeschermklasse | Geen |
| Preventieve melding voor storingskans | Nee |
| Met tijdfunctie | Nee |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Kabel met connector |
| Instelprocedure | Overig |
| Max. uitgangsstroom | 50 mA |
| Materiaal optische vlakken | Kunststof |
| Met communicatie-interface PROFIBUS | Nee |
| Met communicatie-interface SSD | Nee |
| Met communicatie-interface DeviceNet | Nee |
| Met communicatie-interface SSI | Nee |
| Met communicatie-interface CANOpen | Nee |
| Analoge uitgang -10 V ... +10 V | Nee |
| Met communicatie-interface Ethernet | Nee |
| Met communicatie-interface RS-485 | Nee |
| Analoge uitgang 0 V ... 10 V | Nee |
| Met communicatie-interface analoog | Nee |
| Met communicatie-interface RS-422 | Nee |
| Met overige analoge uitgang | Nee |
| Analoge uitgang 4 mA ... 20 mA | Nee |
| Met communicatie-interface RS-232 | Nee |
| Bedrijfsmiddel-veiligheidsklasse | Veiligheidsklasse 0 |
| Met communicatie-interface INTERBUS | Nee |
| Analoge uitgang 0 mA ... 20 mA | Nee |
| Veiligheidstype volgens IEC 61496-1 | 1 |
| Met communicatie-interface AS-Interface | Nee |
| Reactietijd | 1 ms |
| Tastfunctie | Helderschakelend |
| Lichtsoort | Ongepolariseerd rood licht |
| Aantal contactbekrachtigde uitgangen met meldfunctie | 0 |
| Aantal beveiligde contactbekrachtigde uitgangen | 0 |
| Aantal beveiligde halfgeleider uitgangen | 0 |
| Golflengte sensor | 650 nm |
| Max. schakelafstand | 200 mm |
| Nom. schakelafstand | 200 mm |
| Lengte sensor | 11 mm |
| Omgevingstemperatuur | -25 - 55 °C |
| Breedte sensor | 7 mm |
| Min. reflectorafstand | 30 mm |
| Hoogte van de sensor | 20.6 mm |
| Beschermingsgraad (NEMA) | Overig |
| Reikwijdte beveiligingsveld | 0.2 m |
| Nom. stuurspanning bij DC | 10.8 - 26.4 V |
| Categorieën |
Signaalapparaten
Coax en data |
Huidige product