Omron FOTOCEL E3FA-TN21 M12CON - E3FA2011D
Artikelnummer: 20467669 | Fabrikantnummer: E3FA2011D | EAN: 4548583440647
Gerelateerde producten:
Bekijk alle gerelateerde producten
Omschrijving
Omron E3FA fotocel zender/ontvangersysteem, (hxbxd) 45x18x45mm, reikwijdte 20m, max. uitgangsstroom 100mA, spanningsbereik 10 - 30V, spanningstype DC, beschermingsgraad (IP) IP67 & IP69K, aansluitwijze M12 connector aansluiting, uitgang NPN, helderschakelend, donkerschakelend, afmeting M18x45,
Het productnummer van de fabrikant is E3FA2011D. Het EAN nummer is 4548583440647. Het interne artikelnummer is 20467669.
Aanvullende informatie
Fotocell, cilindrisch, M18 axiaal, plastic, rood LED, rechte bundelstraal, 20m, NPN, L-ON/D-ON instelbaar, M12 aansluiting
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Omron
Specificaties
| Klasse |
Eenrichtings lichtscherm
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Omron
Toon alle producten van Omron |
| Serie |
Fotocellen ERFA/E3RA
Toon alle producten in deze serie |
| Materiaal behuizing | Kunststof |
| Beschermingsgraad (IP) | IP67 |
| Spanningstype | DC |
| Bouwvorm behuizing | Cilinder, schroefdraad |
| Diameter sensor | 18 mm |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Connector M12 |
| Explosieveiligheidscategorie voor gas | Geen |
| Geschikt voor veiligheidsfunctie | Nee |
| Aantal halfgeleideruitgangen met meldfunctie | 1 |
| Met bewakingsfunctie bijgeschakelde apparaten | Nee |
| Explosieveiligheidscategorie voor stof | Geen |
| Schakelfrequentie | 2000 Hz |
| Uitvoering schakeluitgang | NPN |
| Lengte sensor | 45 mm |
| Uitvoering schakelelement | Programmeerbaar/configureerbaar |
| Uitvoering interface voor veiligheidscommunicatie | Overig |
| AWG-nummer | 26 |
| Leveringsomvang éénwegsysteem | Zender en ontvanger |
| Met inschakelvergrendeling | Nee |
| Bedrijfsmiddel-veiligheidsklasse | Veiligheidsklasse 3 |
| Laserbeschermklasse | Geen |
| Preventieve melding voor storingskans | Nee |
| Met tijdfunctie | Nee |
| Materiaal optische vlakken | Kunststof |
| Instelprocedure | Manuele instelling |
| Met communicatie-interface PROFIBUS | Nee |
| Met communicatie-interface SSD | Nee |
| Met communicatie-interface DeviceNet | Nee |
| Met communicatie-interface SSI | Nee |
| Met communicatie-interface CANOpen | Nee |
| Analoge uitgang -10 V ... +10 V | Nee |
| Met communicatie-interface Ethernet | Nee |
| Met communicatie-interface RS-485 | Nee |
| Analoge uitgang 0 V ... 10 V | Nee |
| Met communicatie-interface analoog | Nee |
| Met communicatie-interface RS-422 | Nee |
| Met overige analoge uitgang | Nee |
| Analoge uitgang 4 mA ... 20 mA | Nee |
| Met communicatie-interface RS-232 | Nee |
| Met communicatie-interface INTERBUS | Nee |
| Analoge uitgang 0 mA ... 20 mA | Nee |
| Veiligheidstype volgens IEC 61496-1 | 1 |
| Tastfunctie | Helder-/donkerschakelend |
| Met communicatie-interface AS-Interface | Nee |
| Max. uitgangsstroom | 100 mA |
| Reactietijd | 0.5 ms |
| Golflengte sensor | 624 nm |
| Lichtsoort | Ongepolariseerd rood licht |
| Aantal contactbekrachtigde uitgangen met meldfunctie | 0 |
| Aantal beveiligde contactbekrachtigde uitgangen | 0 |
| Aantal beveiligde halfgeleider uitgangen | 0 |
| Max. schakelafstand | 20000 mm |
| Nom. schakelafstand | 20000 mm |
| Omgevingstemperatuur | -25 - 55 °C |
| Materiaal kabelmantel | Polyvinylchloride (PVC) |
| Max. openingshoek | 2 ° |
| Beschermingsgraad (NEMA) | Overig |
| Nom. stuurspanning bij DC | 10 - 30 V |
| Categorieën |
Materialen voor schakelen en besturen laagspanning
Industrieel |
Gerelateerde producten
2 producten speciaal geselecteerd voor Omron FOTOCEL E3FA-TN21 M12CON
Huidige product