Omron LICHTGEL E32 1308R - E32 1308R
Artikelnummer: 21583778 | Fabrikantnummer: E32 1308R | EAN: 4547648094771
Omschrijving
Omron PHOTO ELECTRIC SENSORS E32 lichtgel.sensor/lichtgel.versterker
Het productnummer van de fabrikant is E32 1308R. Het EAN nummer is 4547648094771. Het interne artikelnummer is 21583778.
Aanvullende informatie
Optische vezelsensorkop, objectreflectie, M3 cilindrisch axiaal, te gebruiken met lens, R25 vezel, 1 m kabel
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Omron
Specificaties
| Klasse |
Lichtgeleidersensor/lichtgeleiderversterker
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Omron
Toon alle producten van Omron |
| Serie |
Optische vezel E32
Toon alle producten in deze serie |
| Materiaal behuizing | Kunststof |
| Beschermingsgraad (IP) | IP67 |
| Spanningstype | AC/DC |
| Bouwvorm behuizing | Cilinder, schroefdraad |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Kabel |
| Uitvoering schakelelement | Programmeerbaar/configureerbaar |
| Diameter sensor | 5 mm |
| Uitvoering schakeluitgang | Overig |
| Met tijdfunctie | Nee |
| Instelprocedure | Manuele instelling |
| Analoge uitgang -10 V ... +10 V | Nee |
| Analoge uitgang 0 V ... 10 V | Nee |
| Analoge uitgang 4 mA ... 20 mA | Nee |
| Bedrijfsmiddel-veiligheidsklasse | Veiligheidsklasse 0 |
| Analoge uitgang 0 mA ... 20 mA | Nee |
| Lichtsoort | Laserdiode, roodlicht |
| Aantal halfgeleideruitgangen met meldfunctie | 0 |
| Aantal contactbekrachtigde uitgangen met meldfunctie | 0 |
| Laserbeschermklasse | Overig |
| Met uitschakelfunctie | Nee |
| Materiaal glasvezelkern | Kunststof |
| Indicatie/aanduiding | Overig |
| Nom. detectieafstand | 20 mm |
| Breedte versterker | 10 mm |
| Materiaal kabelmantel | Polyvinylchloride (PVC) |
| Omgevingstemperatuur | -40 - 70 °C |
| Lengte versterker | 16.5 mm |
| Hoogte van de versterker | 5 mm |
| Categorieën |
Signaalapparaten
Coax en data |
Huidige product