Omron Fotocellen E3JK Retroreflectie, 9 M, 10 to 30 VDC, NPN, lo/do; 2 M kabel, ip64 - E3JK2030G
Artikelnummer: 25659773 | Fabrikantnummer: E3JK2030G | EAN: 4548583746640
Het productnummer van de fabrikant is E3JK2030G. Het EAN nummer is 4548583746640. Het interne artikelnummer is 25659773.
| Klasse |
Reflectie lichtscherm
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Omron
Toon alle producten van Omron |
| Serie |
Fotocellen E3JK
Toon alle producten in deze serie |
| Materiaal behuizing | Kunststof |
| Beschermingsgraad (IP) | IP64 |
| Spanningstype | DC |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Kabel |
| Schakelfrequentie | 1000 Hz |
| Explosieveiligheidscategorie voor gas | Geen |
| Geschikt voor veiligheidsfunctie | Nee |
| Aantal halfgeleideruitgangen met meldfunctie | 1 |
| Met bewakingsfunctie bijgeschakelde apparaten | Nee |
| Explosieveiligheidscategorie voor stof | Geen |
| Uitvoering schakeluitgang | NPN |
| Lengte sensor | 50 mm |
| Bouwvorm behuizing | Kubus |
| Breedte sensor | 18 mm |
| Uitvoering interface voor veiligheidscommunicatie | Overig |
| Met inschakelvergrendeling | Nee |
| Laserbeschermklasse | Geen |
| Preventieve melding voor storingskans | Nee |
| Met tijdfunctie | Nee |
| Materiaal optische vlakken | Kunststof |
| Instelprocedure | Manuele instelling |
| Met communicatie-interface PROFIBUS | Nee |
| Met communicatie-interface SSD | Nee |
| Met communicatie-interface DeviceNet | Nee |
| Met communicatie-interface SSI | Nee |
| Met communicatie-interface CANOpen | Nee |
| Analoge uitgang -10 V ... +10 V | Nee |
| Met communicatie-interface Ethernet | Nee |
| Met communicatie-interface RS-485 | Nee |
| Analoge uitgang 0 V ... 10 V | Nee |
| Met communicatie-interface analoog | Nee |
| Met communicatie-interface RS-422 | Nee |
| Met overige analoge uitgang | Nee |
| Analoge uitgang 4 mA ... 20 mA | Nee |
| Met communicatie-interface RS-232 | Nee |
| Uitvoering schakelelement | Maakcontact (NO) |
| Met communicatie-interface INTERBUS | Nee |
| Analoge uitgang 0 mA ... 20 mA | Nee |
| Veiligheidstype volgens IEC 61496-1 | 1 |
| Tastfunctie | Helder-/donkerschakelend |
| Met communicatie-interface AS-Interface | Nee |
| Max. uitgangsstroom | 100 mA |
| Golflengte sensor | 624 nm |
| Reactietijd | 1 ms |
| Lichtsoort | Ongepolariseerd rood licht |
| Hoogte van de sensor | 50 mm |
| Aantal contactbekrachtigde uitgangen met meldfunctie | 0 |
| Aantal beveiligde contactbekrachtigde uitgangen | 0 |
| Aantal beveiligde halfgeleider uitgangen | 0 |
| Bedrijfsmiddel-veiligheidsklasse | Veiligheidsklasse 2 |
| Max. schakelafstand | 9000 mm |
| Min. reflectorafstand | 100 mm |
| Omgevingstemperatuur | -25 - 55 °C |
| Nom. schakelafstand | 9000 mm |
| Nom. stuurspanning bij DC | 10 - 30 V |
| Categorieën |
Signaalapparaten
Coax en data |
Omron Reflector 59,9x40,3x7,5 MM
Artikelnummer: 20526352
Fabrikantnummer: E39 1224M
Omron Reflector 59,9x80,8x7,5 MM
Artikelnummer: 10906108
Fabrikantnummer: E39 1221E
Omron Montagebeugel voor F3C fotocellen
Artikelnummer: 20485838
Fabrikantnummer: E39 7024M
Artikelnummer: 25659773
Fabrikantnummer: E3JK2030G