Omron Fotocellen E3JM Foto-Elektrische sensor, vierkant, zender-ontvanger, 10 M, relaisuitga - E3JM2092F
Artikelnummer: 24169846 | Fabrikantnummer: E3JM2092F | EAN: 4550431045171
Omschrijving
Foto-elektrische sensor, vierkant, zender-ontvanger, 10 m, relaisuitga
Het productnummer van de fabrikant is E3JM2092F. Het EAN nummer is 4550431045171. Het interne artikelnummer is 24169846.
Aanvullende informatie
Foto-elektrische sensor, vierkant, zender-ontvanger, 10 m, relaisuitgang, aansluitklemmen, PG13,5
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Omron
Specificaties
| Klasse |
Eenrichtings lichtscherm
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Omron
Toon alle producten van Omron |
| Serie |
Fotocellen E3JM
Toon alle producten in deze serie |
| Materiaal behuizing | Kunststof |
| Beschermingsgraad (IP) | IP66 |
| Spanningstype | AC/DC |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Schroefaansluiting |
| Explosieveiligheidscategorie voor gas | Geen |
| Geschikt voor veiligheidsfunctie | Nee |
| Met bewakingsfunctie bijgeschakelde apparaten | Nee |
| Explosieveiligheidscategorie voor stof | Geen |
| Bouwvorm behuizing | Kubus |
| Lengte sensor | 75 mm |
| Uitvoering interface voor veiligheidscommunicatie | Overig |
| Leveringsomvang éénwegsysteem | Zender en ontvanger |
| Met inschakelvergrendeling | Nee |
| Laserbeschermklasse | Geen |
| Preventieve melding voor storingskans | Nee |
| Met tijdfunctie | Nee |
| Instelprocedure | Overig |
| Materiaal optische vlakken | Kunststof |
| Met communicatie-interface PROFIBUS | Nee |
| Met communicatie-interface SSD | Nee |
| Met communicatie-interface DeviceNet | Nee |
| Met communicatie-interface SSI | Nee |
| Met communicatie-interface CANOpen | Nee |
| Analoge uitgang -10 V ... +10 V | Nee |
| Met communicatie-interface Ethernet | Nee |
| Aantal contactbekrachtigde uitgangen met meldfunctie | 1 |
| Met communicatie-interface RS-485 | Nee |
| Analoge uitgang 0 V ... 10 V | Nee |
| Met communicatie-interface analoog | Nee |
| Met communicatie-interface RS-422 | Nee |
| Met overige analoge uitgang | Nee |
| Analoge uitgang 4 mA ... 20 mA | Nee |
| Met communicatie-interface RS-232 | Nee |
| Met communicatie-interface INTERBUS | Nee |
| Analoge uitgang 0 mA ... 20 mA | Nee |
| Tastfunctie | Helder-/donkerschakelend |
| Lichtsoort | Infraroodlicht |
| Met communicatie-interface AS-Interface | Nee |
| Max. uitgangsstroom | 3000 mA |
| Uitvoering schakeluitgang | Relaiscontact |
| Uitvoering schakelelement | Wisselcontact (NO/NC) |
| AWG-nummer | 22 |
| Aantal halfgeleideruitgangen met meldfunctie | 0 |
| Aantal beveiligde contactbekrachtigde uitgangen | 0 |
| Aantal beveiligde halfgeleider uitgangen | 0 |
| Breedte sensor | 25 mm |
| Max. schakelafstand | 10000 mm |
| Nom. schakelafstand | 10000 mm |
| Bedrijfsmiddel-veiligheidsklasse | Veiligheidsklasse 2 |
| Golflengte sensor | 950 nm |
| Schakelfrequentie | 16 Hz |
| Omgevingstemperatuur | -25 - 55 °C |
| Materiaal kabelmantel | Polyvinylchloride (PVC) |
| Reactietijd | 30 ms |
| Hoogte van de sensor | 80 mm |
| Lichtvlek | 90000 mm² |
| Max. openingshoek | 20 ° |
| Beschermingsgraad (NEMA) | Overig |
| Nom. stuurspanning bij DC | 24 - 240 V |
| Nom. stuurspanning bij AC 50 Hz | 100 - 240 V |
| Nom. stuurspanning bij AC 60 Hz | 100 - 240 V |
| Categorieën |
Materialen voor schakelen en besturen laagspanning
Industrieel |
Huidige product
Omron Fotocellen E3JM Foto-Elektrische sensor, vierkant, zender-ontvanger, 10 M, relaisuitga
Artikelnummer: 24169846
Fabrikantnummer: E3JM2092F