Omron Fotocellen E3S Retroreflectie, 1 M, platte objecten, verticaal, NPN, 10-30 VDC, lo/do - E3S 3174E
Artikelnummer: 25659779 | Fabrikantnummer: E3S 3174E | EAN: 4536853283896
Omschrijving
Retroreflectie, 1 m, platte objecten, verticaal, NPN, 10-30 VDC, LO/DO
Het productnummer van de fabrikant is E3S 3174E. Het EAN nummer is 4536853283896. Het interne artikelnummer is 25659779.
Aanvullende informatie
Retroreflectie, 1 m, platte objecten, verticaal, NPN, 10-30 VDC, LO/DO, M12 connector
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Omron
Specificaties
| Klasse |
Reflectie lichtscherm
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Omron
Toon alle producten van Omron |
| Serie |
Fotocellen E3S
Toon alle producten in deze serie |
| Materiaal behuizing | Kunststof |
| Beschermingsgraad (IP) | IP67 |
| Spanningstype | DC |
| Explosieveiligheidscategorie voor gas | Geen |
| Geschikt voor veiligheidsfunctie | Nee |
| Aantal halfgeleideruitgangen met meldfunctie | 1 |
| Met bewakingsfunctie bijgeschakelde apparaten | Nee |
| Explosieveiligheidscategorie voor stof | Geen |
| Uitvoering schakelelement | Overig |
| Schakelfrequentie | 500 Hz |
| Uitvoering schakeluitgang | NPN |
| Bouwvorm behuizing | Kubus |
| Uitvoering interface voor veiligheidscommunicatie | Overig |
| Met inschakelvergrendeling | Nee |
| Laserbeschermklasse | Geen |
| Preventieve melding voor storingskans | Nee |
| Met tijdfunctie | Nee |
| Materiaal optische vlakken | Kunststof |
| Instelprocedure | Manuele instelling |
| Met communicatie-interface PROFIBUS | Nee |
| Met communicatie-interface SSD | Nee |
| Met communicatie-interface DeviceNet | Nee |
| Met communicatie-interface SSI | Nee |
| Met communicatie-interface CANOpen | Nee |
| Analoge uitgang -10 V ... +10 V | Nee |
| Met communicatie-interface Ethernet | Nee |
| Met communicatie-interface RS-485 | Nee |
| Analoge uitgang 0 V ... 10 V | Nee |
| Met communicatie-interface analoog | Nee |
| Met communicatie-interface RS-422 | Nee |
| Met overige analoge uitgang | Nee |
| Analoge uitgang 4 mA ... 20 mA | Nee |
| Met communicatie-interface RS-232 | Nee |
| Bedrijfsmiddel-veiligheidsklasse | Veiligheidsklasse 0 |
| Met communicatie-interface INTERBUS | Nee |
| Analoge uitgang 0 mA ... 20 mA | Nee |
| Veiligheidstype volgens IEC 61496-1 | 1 |
| Tastfunctie | Helder-/donkerschakelend |
| Met communicatie-interface AS-Interface | Nee |
| Max. uitgangsstroom | 100 mA |
| Reactietijd | 1 ms |
| Lichtsoort | Ongepolariseerd rood licht |
| Aantal contactbekrachtigde uitgangen met meldfunctie | 0 |
| Aantal beveiligde contactbekrachtigde uitgangen | 0 |
| Aantal beveiligde halfgeleider uitgangen | 0 |
| Max. schakelafstand | 1000 mm |
| Nom. schakelafstand | 1000 mm |
| Min. reflectorafstand | 100 mm |
| Omgevingstemperatuur | 0 - 40 °C |
| Hoogte van de sensor | 40 mm |
| Golflengte sensor | 700 nm |
| Lengte sensor | 23.3 mm |
| Breedte sensor | 14.9 mm |
| Beschermingsgraad (NEMA) | Overig |
| Nom. stuurspanning bij DC | 10 - 30 V |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Insteekaansluiting (Plug-in) |
| Categorieën |
Signaalapparaten
Coax en data |
Huidige product
Omron Fotocellen E3S Retroreflectie, 1 M, platte objecten, verticaal, NPN, 10-30 VDC, lo/do
Artikelnummer: 25659779
Fabrikantnummer: E3S 3174E