Omron Fotocellen E3SD E3s-DB, retroreflectie voor transparante objecten, met potentiometer, - E3S 7088M
Artikelnummer: 25659786 | Fabrikantnummer: E3S 7088M | EAN: 4548583518322
Het productnummer van de fabrikant is E3S 7088M. Het EAN nummer is 4548583518322. Het interne artikelnummer is 25659786.
| Klasse |
Reflectie lichtscherm
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Omron
Toon alle producten van Omron |
| Serie |
Fotocellen E3SD
Toon alle producten in deze serie |
| Materiaal behuizing | Kunststof |
| Beschermingsgraad (IP) | IP67 |
| Spanningstype | DC |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Connector M12 |
| Schakelfrequentie | 1000 Hz |
| Explosieveiligheidscategorie voor gas | Geen |
| Geschikt voor veiligheidsfunctie | Nee |
| Aantal halfgeleideruitgangen met meldfunctie | 1 |
| Met bewakingsfunctie bijgeschakelde apparaten | Nee |
| Explosieveiligheidscategorie voor stof | Geen |
| Uitvoering schakeluitgang | NPN |
| Bouwvorm behuizing | Kubus |
| Uitvoering schakelelement | Antivalent |
| Uitvoering interface voor veiligheidscommunicatie | Overig |
| Lengte sensor | 40.5 mm |
| Met inschakelvergrendeling | Nee |
| Laserbeschermklasse | Geen |
| Preventieve melding voor storingskans | Nee |
| Met tijdfunctie | Nee |
| Materiaal optische vlakken | Kunststof |
| Instelprocedure | Manuele instelling |
| Met communicatie-interface PROFIBUS | Nee |
| Met communicatie-interface SSD | Nee |
| Met communicatie-interface DeviceNet | Nee |
| Met communicatie-interface SSI | Nee |
| Met communicatie-interface CANOpen | Nee |
| Analoge uitgang -10 V ... +10 V | Nee |
| Met communicatie-interface Ethernet | Nee |
| Met communicatie-interface RS-485 | Nee |
| Analoge uitgang 0 V ... 10 V | Nee |
| Met communicatie-interface analoog | Nee |
| Met communicatie-interface RS-422 | Nee |
| Met overige analoge uitgang | Nee |
| Analoge uitgang 4 mA ... 20 mA | Nee |
| Met communicatie-interface RS-232 | Nee |
| Met communicatie-interface INTERBUS | Nee |
| Analoge uitgang 0 mA ... 20 mA | Nee |
| Tastfunctie | Helder-/donkerschakelend |
| Met communicatie-interface AS-Interface | Nee |
| Max. uitgangsstroom | 100 mA |
| Reactietijd | 0.5 ms |
| Golflengte sensor | 624 nm |
| Min. reflectorafstand | 0 mm |
| Lichtsoort | Gepolariseerd rood licht |
| Aantal contactbekrachtigde uitgangen met meldfunctie | 0 |
| Aantal beveiligde contactbekrachtigde uitgangen | 0 |
| Aantal beveiligde halfgeleider uitgangen | 0 |
| Bedrijfsmiddel-veiligheidsklasse | Veiligheidsklasse 2 |
| Omgevingstemperatuur | -25 - 60 °C |
| Beschermingsgraad (NEMA) | Overig |
| Nom. schakelafstand | 4500 mm |
| Lichtvlek | 18000 mm² |
| Max. schakelafstand | 4500 mm |
| Breedte sensor | 15.8 mm |
| Hoogte van de sensor | 48.5 mm |
| Nom. stuurspanning bij DC | 10 - 30 V |
| Categorieën |
Signaalapparaten
Coax en data |
Omron Reflector 59,9x40,3x7,5 MM
Artikelnummer: 20526352
Fabrikantnummer: E39 1224M
Omron Reflector 100 MMX100 MM in combinatie met e3g-R is de max.detectie
Artikelnummer: 20526355
Fabrikantnummer: AA035125R
Omron Reflector voor pet objecten te detecteren
Artikelnummer: 10705162
Fabrikantnummer: E3ZM0220M
Artikelnummer: 25659786
Fabrikantnummer: E3S 7088M