Omron Versterker voor optische vezelE3X Vezelversterker, DC, 3-draads, PNP, kabel van 2 M, met inschakelvertra - E3X 7016A
Artikelnummer: 23667591 | Fabrikantnummer: E3X 7016A | EAN: 4547648358903
Gerelateerde producten:
Bekijk alle gerelateerde producten
Omschrijving
Vezelversterker, DC, 3-draads, PNP, kabel van 2 m, met inschakelvertra
Het productnummer van de fabrikant is E3X 7016A. Het EAN nummer is 4547648358903. Het interne artikelnummer is 23667591.
Aanvullende informatie
Vezelversterker, DC, 3-draads, PNP, kabel van 2 m, met inschakelvertraging timerfunctie van 20 ms
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Omron
Specificaties
| Klasse |
Lichtgeleidersensor/lichtgeleiderversterker
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Omron
Toon alle producten van Omron |
| Serie |
Versterker voor optische vezelE3X
Toon alle producten in deze serie |
| Materiaal behuizing | Kunststof |
| Spanningstype | DC |
| Beschermingsgraad (IP) | IP50 |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Kabel |
| Aantal halfgeleideruitgangen met meldfunctie | 1 |
| Uitvoering schakeluitgang | PNP |
| Schakelfrequentie | 2500 Hz |
| Uitvoering schakelelement | Programmeerbaar/configureerbaar |
| Bouwvorm behuizing | Kubus |
| Bedrijfsmiddel-veiligheidsklasse | Veiligheidsklasse 3 |
| Max. uitgangsstroom | 50 mA |
| Instelprocedure | Manuele instelling |
| Met tijdfunctie | Ja |
| Analoge uitgang -10 V ... +10 V | Nee |
| Analoge uitgang 0 V ... 10 V | Nee |
| Analoge uitgang 4 mA ... 20 mA | Nee |
| Analoge uitgang 0 mA ... 20 mA | Nee |
| Lichtsoort | Ongepolariseerd rood licht |
| Aantal contactbekrachtigde uitgangen met meldfunctie | 0 |
| Laserbeschermklasse | Overig |
| AWG-nummer | 24 |
| Met uitschakelfunctie | Nee |
| Materiaal glasvezelkern | Kunststof |
| Omgevingstemperatuur | -25 - 55 °C |
| Breedte versterker | 10 mm |
| Materiaal kabelmantel | Polyvinylchloride (PVC) |
| Lengte versterker | 67.3 mm |
| Hoogte van de versterker | 31.5 mm |
| Indicatie/aanduiding | Balkaanduiding |
| Nullaststroom | 35 mA |
| Nom. stuurspanning bij DC | 12 - 24 V |
| Categorieën |
Signaalapparaten
Coax en data |
Gerelateerde producten
1 producten speciaal geselecteerd voor Omron Versterker voor optische vezelE3X Vezelversterker, DC, 3-draads, PNP, kabel van 2 M, met inschakelvertra
Omron TOEBEH SENSOR E39L143
Omron TOEBEH SENSOR E39L143
Omron TOEBEH SENSOR E39L143
Artikelnummer: 22609176
Fabrikantnummer: E3X 1088F
Huidige product
Omron Versterker voor optische vezelE3X Vezelversterker, DC, 3-draads, PNP, kabel van 2 M, met inschakelvertra
Artikelnummer: 23667591
Fabrikantnummer: E3X 7016A