Omron Fotocellen Zender-Ontvanger, rond 3,5 MM , vezel dia. 2,2 MM lengte 5M, smalle bu - E32 2139A
Artikelnummer: 25668143 | Fabrikantnummer: E32 2139A | EAN: 4547648272810
Omschrijving
Zender-ontvanger, rond 3,5 mm , vezel dia. 2,2 mm lengte 5m, smalle bu
Het productnummer van de fabrikant is E32 2139A. Het EAN nummer is 4547648272810. Het interne artikelnummer is 25668143.
Aanvullende informatie
Zender-ontvanger, rond 3,5 mm , vezel dia. 2,2 mm lengte 5m, smalle bundel haaks, E3X-DA-S: 1300 mm
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Omron
Specificaties
| Klasse |
Lichtgeleidersensor/lichtgeleiderversterker
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Omron
Toon alle producten van Omron |
| Serie |
Fotocellen
Toon alle producten in deze serie |
| Uitvoering schakelelement | Overig |
| Uitvoering schakeluitgang | Overig |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Overig |
| Met tijdfunctie | Nee |
| Instelprocedure | Overig |
| Lichtsoort | Overig |
| Max. uitgangsstroom | 0 mA |
| Analoge uitgang -10 V ... +10 V | Nee |
| Analoge uitgang 0 V ... 10 V | Nee |
| Analoge uitgang 4 mA ... 20 mA | Nee |
| Analoge uitgang 0 mA ... 20 mA | Nee |
| Aantal halfgeleideruitgangen met meldfunctie | 0 |
| Aantal contactbekrachtigde uitgangen met meldfunctie | 0 |
| Laserbeschermklasse | Overig |
| Met uitschakelfunctie | Nee |
| Materiaal glasvezelkern | Kunststof |
| Spanningstype | Overig |
| Indicatie/aanduiding | Overig |
| Nullaststroom | 0 mA |
| Materiaal kabelmantel | Polyvinylchloride (PVC) |
| Diameter sensor | 3 mm |
| Categorieën |
Signaalapparaten
Coax en data |
Huidige product
Omron Fotocellen Zender-Ontvanger, rond 3,5 MM , vezel dia. 2,2 MM lengte 5M, smalle bu
Artikelnummer: 25668143
Fabrikantnummer: E32 2139A