Omron SCHAKREL G2RN8786R - G2RN8786R
Artikelnummer: 21584526 | Fabrikantnummer: G2RN8786R | EAN: 4536854936555
Omschrijving
Omron INDUSTRIAL RELAYS G2R-S schakelrelais
Het productnummer van de fabrikant is G2RN8786R. Het EAN nummer is 4536854936555. Het interne artikelnummer is 21584526.
Aanvullende informatie
Omron schakelrelais G2RS, 1 wisselcontact, 240 VAC/10 A, 1-polig, insteek, LED-indicatie, monostabiel, ongepolariseerd
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Omron
Specificaties
| Klasse |
Schakelrelais
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Omron
Toon alle producten van Omron |
| Serie |
Industriele relais G2R-S
Toon alle producten in deze serie |
| Beschermingsgraad (IP) | Overig |
| Schakelverhouding van de aandrijving | Monostabiel |
| Compleet apparaat met sokkel | Nee |
| Breedte | 13 mm |
| Met dwanggeleide contacten | Nee |
| Met afneembare klemmen | Nee |
| Aandrijving, polarisatie | Ongepolariseerd |
| Type schakelcontact | 1-voudig contact |
| Hoogte | 29 mm |
| Aantal contacten als wisselcontact | 1 |
| Met LED indicatie | Ja |
| Type stuurspanning | AC |
| Nom. stroom | 10 A |
| Diepte | 35.5 mm |
| Aantal contacten als verbreekcontact | 0 |
| Aantal contacten als maakcontact | 0 |
| Nom. stuurspanning bij AC 50 Hz | 216 - 264 V |
| Nom. stuurspanning bij AC 60 Hz | 216 - 264 V |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Insteekaansluiting (Plug-in) |
| Categorieën |
Signaalapparaten
Coax en data |
Huidige product