Omron Geavanceerde sensoren Metend Lichtscherm, 1800 MM, 40 MM pitch, 136 optische assen, 0 tot 5 - AA020972M
Artikelnummer: 23667546 | Fabrikantnummer: AA020972M | EAN: 4536853908522
Omschrijving
Metend lichtscherm, 1800 mm, 40 mm pitch, 136 optische assen, 0 tot 5
Het productnummer van de fabrikant is AA020972M. Het EAN nummer is 4536853908522. Het interne artikelnummer is 23667546.
Aanvullende informatie
Metend lichtscherm, 1800 mm, 40 mm pitch, 136 optische assen, 0 tot 5 m, uitgang potentiaalvrij, M8 connector, 4-polig
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Omron
Specificaties
| Klasse |
Meerstraals lichtscherm
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Omron
Toon alle producten van Omron |
| Serie |
Geavanceerde sensoren
Toon alle producten in deze serie |
| Spanningstype | DC |
| Met mutingfunctie | Nee |
| Cascadeerbaar | Nee |
| Explosieveiligheidscategorie voor gas | Geen |
| Aantal halfgeleideruitgangen met meldfunctie | 1 |
| Met bewakingsfunctie bijgeschakelde apparaten | Nee |
| Explosieveiligheidscategorie voor stof | Geen |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Connector M8 |
| Uitvoering interface voor veiligheidscommunicatie | Overig |
| Bedrijfsmiddel-veiligheidsklasse | Veiligheidsklasse 1 |
| Golflengte sensor | 880 nm |
| Leveringsomvang éénwegsysteem | Zender en ontvanger |
| Met inschakelvergrendeling | Nee |
| Met straalcodering | Nee |
| Override mogelijk | Nee |
| Preventieve melding voor storingskans | Nee |
| Aantal contactbekrachtigde uitgangen met meldfunctie | 0 |
| Aantal beveiligde contactbekrachtigde uitgangen | 0 |
| Aantal beveiligde halfgeleider uitgangen | 0 |
| Voorwaarde verwerkingseenheid | Nee |
| Omgevingstemperatuur | -20 - 60 °C |
| Reikwijdte beveiligingsveld | 5 m |
| Uitvoering uitgangsschakelelement OSSD | PNP/NPN |
| Aantal stralen | 136 |
| Detektievermogen voor testlichamen | 1800 mm |
| Reactietijd | 110 ms |
| Straalafstand | 40 mm |
| Model | Zender en ontvanger gescheiden |
| Categorieën |
Materialen voor schakelen en besturen laagspanning
Industrieel |
Huidige product
Omron Geavanceerde sensoren Metend Lichtscherm, 1800 MM, 40 MM pitch, 136 optische assen, 0 tot 5
Artikelnummer: 23667546
Fabrikantnummer: AA020972M
Voor meer informatie over dit product kunt u contact met ons opnemen.