Omron Geavanceerde sensoren ZP - ZX Objectreflectie, klasse 2 zichtbare laser, 300 ± 150 MM, ronde spot, R - ZX 1158G
Artikelnummer: 23667672 | Fabrikantnummer: ZX 1158G | EAN: 4548583105874
Gerelateerde producten:
Bekijk alle gerelateerde producten
Omschrijving
Objectreflectie, klasse 2 zichtbare laser, 300 ± 150 mm, ronde spot, r
Het productnummer van de fabrikant is ZX 1158G. Het EAN nummer is 4548583105874. Het interne artikelnummer is 23667672.
Aanvullende informatie
Objectreflectie, klasse 2 zichtbare laser, 300 ± 150 mm, ronde spot, resolutie 30 µm, PNP, 2 m kabel
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Omron
Specificaties
| Klasse |
Optische afstandssensor
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Omron
Toon alle producten van Omron |
| Serie |
Geavanceerde sensoren ZP - ZX
Toon alle producten in deze serie |
| Materiaal behuizing | Kunststof |
| Beschermingsgraad (IP) | IP67 |
| Spanningstype | DC |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Kabel |
| Explosieveiligheidscategorie voor gas | Geen |
| Explosieveiligheidscategorie voor stof | Geen |
| Uitvoering schakeluitgang | PNP |
| Schakelfrequentie | 500 Hz |
| Uitvoering schakelelement | Programmeerbaar/configureerbaar |
| Bouwvorm behuizing | Kubus |
| Lengte sensor | 52 mm |
| AWG-nummer | 26 |
| Bedrijfsmiddel-veiligheidsklasse | Veiligheidsklasse 3 |
| Preventieve melding voor storingskans | Nee |
| Met tijdfunctie | Ja |
| Max. uitgangsstroom | 100 mA |
| Tastfunctie | Helderschakelend |
| Instelprocedure | Teach-In |
| Laserbeschermklasse | Klasse 2 |
| Lichtsoort | Laserdiode, roodlicht |
| Materiaal optische vlakken | Glas |
| Standaard voor interfaces | Analoog |
| Uitvoering analoge uitgang | 4 mA ... 20 mA |
| Breedte sensor | 27.2 mm |
| Voedingsspanning | 10 - 30 V |
| Omgevingstemperatuur | -10 - 55 °C |
| Materiaal kabelmantel | Polyvinylchloride (PVC) |
| Relatieve lineariteitsafwijking | 0.5 % |
| Beschermingsgraad (NEMA) | Overig |
| Aftastprincipe | Reflectiesysteem |
| Meldinterval | 500 Hz |
| Geometrische resolutie | 0.03 mm |
| Lichtvlek | 0.21 mm² |
| Meetprocedure voor optische afstandsmeting | Triangulation |
| Relatieve herhalingsnauwkeurigheid | 0.01 % |
| Hoogte van de sensor | 66 mm |
| Meetbereik lengte | 150 - 450 mm |
| Categorieën |
Signaalapparaten
Coax en data |
Gerelateerde producten
1 producten speciaal geselecteerd voor Omron Geavanceerde sensoren ZP - ZX Objectreflectie, klasse 2 zichtbare laser, 300 ± 150 MM, ronde spot, R
Omron TOEBEH SENSOR E39L181
Omron TOEBEH SENSOR E39L181
Omron TOEBEH SENSOR E39L181
Artikelnummer: 22741108
Fabrikantnummer: E39 1220G
Huidige product
Omron Geavanceerde sensoren ZP - ZX Objectreflectie, klasse 2 zichtbare laser, 300 ± 150 MM, ronde spot, R
Artikelnummer: 23667672
Fabrikantnummer: ZX 1158G