Omron HEFB MONT D4NH0031G - D4NH0031G
Artikelnummer: 21052716 | Fabrikantnummer: D4NH0031G | EAN: 4547648045582
Omschrijving
Omron scharnierschakelaar
Het productnummer van de fabrikant is D4NH0031G. Het EAN nummer is 4547648045582. Het interne artikelnummer is 21052716.
Aanvullende informatie
Hefboom montage, 2NC (slow action), metrisch schroefdraad
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Omron
Specificaties
| Klasse |
Scharnierschakelaar
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Omron
Toon alle producten van Omron |
| Serie |
Veiligheids deur- of vergrendelings
Toon alle producten in deze serie |
| Materiaal behuizing | Kunststof |
| Beschermingsgraad (IP) | IP67 |
| Aantal contacten als verbreekcontact | 2 |
| Uitvoering van de interface | Geen |
| Explosieveiligheidscategorie voor gas | Geen |
| Uitvoering interface voor veiligheidscommunicatie | Geen |
| Explosieveiligheidscategorie voor stof | Geen |
| Coating behuizing | Overig |
| Bouwvorm behuizing | Speciale bouwvorm |
| Nom. bedrijfsstroom Ie bij AC-15, 230 V | 3 A |
| Met status-indicatie | Nee |
| Uitvoering van het bedieningselement | Overig |
| Geschikt voor veiligheidsfunctie | Ja |
| Breedte sensor | 31 mm |
| Gedwongen openend | Ja |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Kabelinvoer metrisch |
| Nom. bedrijfsstroom Ie bij AC-15 bij 125 V | 3 A |
| Nom. bedrijfsstroom Ie bij DC-13, 230 V | 0.27 A |
| Uitvoering schakelcontact | Gedwongen contact (niet momentgerelateerd) |
| Aantal contacten als wisselcontact | 0 |
| Aantal contacten als maakcontact | 0 |
| Nom. bedrijfsstroom Ie bij DC-13, 125 V | 0.27 A |
| Nom. bedrijfsstroom Ie bij AC-15 bij 24 V | 3 A |
| Nom. bedrijfsstroom Ie bij DC-13, 24 V | 0.27 A |
| Beschermingsgraad (NEMA) | Overig |
| Lengte sensor | 82.5 mm |
| Hoogte van de sensor | 37.9 mm |
| Aantal veiligheidshulpcontacten | 24 |
| Categorieën |
Verbindingsmaterialen
Coax en data |
Huidige product