Omron F/T MOD PLC CS1WCT041 - CS1W9011D
Artikelnummer: 21583654 | Fabrikantnummer: CS1W9011D | EAN: 4536854681646
Omschrijving
Omron CONTROL SYSTEMS CS1 functie-/technologiemodule v plc, 4 functies, tellen mogelijk, categorie volgens EN 954-1 B, performance level volgens EN ISO 13 level a
Het productnummer van de fabrikant is CS1W9011D. Het EAN nummer is 4536854681646. Het interne artikelnummer is 21583654.
Aanvullende informatie
High-speed teller, 4 telingangen, 500 kHz RS-422 line-driver of 5, 12 en 24 VDC, met 4 digitaal in en 4 digitaal uit (NPN/PNP), met 2 x FCN40 connector
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Omron
Specificaties
| Klasse |
Functie-/technologiemodule voor PLC
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Omron
Toon alle producten van Omron |
| Serie |
Programmeerbare besturingen CS1
Toon alle producten in deze serie |
| SIL conform IEC 61508 | Geen |
| Explosieveiligheidscategorie voor gas | Geen |
| Geschikt voor veiligheidsfunctie | Nee |
| Explosieveiligheidscategorie voor stof | Geen |
| Performance level volgens EN ISO 13849-1 | Level a |
| Hoogte | 130 mm |
| Bijbehorend bedrijfsmiddel (Ex ia) | Nee |
| Bijbehorend bedrijfsmiddel (Ex ib) | Nee |
| Redundantiemogelijkheid | Nee |
| Diepte | 123 mm |
| Breedte | 34.5 mm |
| Geschikt voor temperatuurregeling | Nee |
| Geschikt voor drukregeling | Nee |
| Geschikt voor elektronische positionering | Nee |
| Geschikt voor SSI | Nee |
| Geschikt voor registratie absolute waarde | Nee |
| Geschikt voor fluxmeting | Nee |
| Geschikt voor nok-besturing | Nee |
| Geschikt voor multi-asbesturing | Nee |
| Geschikt voor multi-aspositionering | Nee |
| Wegen mogelijk | Nee |
| Met lasbesturing | Nee |
| Geschikt voor NC | Nee |
| Geschikt voor CNC | Nee |
| Geschikt voor incremental-data-acquisitie | Nee |
| Geschikt voor fluxregeling | Nee |
| Geschikt voor baansturing | Nee |
| Geschikt voor vliegende zaag | Nee |
| Geschikt voor eenas-regeling | Nee |
| Geschikt voor eenas-positionering | Nee |
| Tellen mogelijk | Ja |
| Aantal functies | 4 |
| Categorieën |
Plc s
Industrieel |
Huidige product
Omron F/T MOD PLC CS1WCT041
Artikelnummer: 21583654
Fabrikantnummer: CS1W9011D
Voor meer informatie over dit product kunt u contact met ons opnemen.