Omron Safety products actorkabel 4P M12 20M - OS326008R
Artikelnummer: 20440624 | Fabrikantnummer: OS326008R | EAN: 4547648823487
Omschrijving
Omron SAFETY PRODUCTS SAFETY AREA sensor/actorkabel met connector, 4 polen, uitvoering elektrische aansluiting, overig, type insteekcontact, veldzijdig female/bus, positie kabeltoevoer veldzijdig overig, uitvoering elektrische aansluiting, vrij kabeluiteinde, positie kabeltoevoer boxzijdig overig,
Het productnummer van de fabrikant is OS326008R. Het EAN nummer is 4547648823487. Het interne artikelnummer is 20440624.
Aanvullende informatie
I/O kabel, 20 m
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Omron
Specificaties
| Klasse |
Sensor/actorkabel met connector
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Omron
Toon alle producten van Omron |
| Serie |
Veiligheidsomgeving
Toon alle producten in deze serie |
| Beschermingsgraad (IP) | Overig |
| Halogeenvrij | Nee |
| Nom. (meet)spanning | 24 V |
| Afgeschermd | Nee |
| Aantal polen | 18 |
| Met LED indicatie | Nee |
| Uitvoering elektrische aansluiting, veldzijdig | Overig |
| Uitvoering elektrische aansluiting, boxzijdig | Vrij kabeluiteinde |
| Type insteekcontact, veldzijdig | Female/bus |
| Kleur kabelmantel | Zwart |
| Gevulkaniseerd | Nee |
| Positie kabeltoevoer boxzijdig | Overig |
| Materiaal contactcoating | Overig |
| Materiaal basis contactlichaam | Overig |
| Kabellengte | 20 m |
| Positie kabeltoevoer veldzijdig | Overig |
| Materiaal kabelmantel | Polyvinylchloride (PVC) |
| Toegestane kabelbuitentemperatuur na montage zonder vibratie | -10 - 50 °C |
| Toegestane kabelbuitentemperatuur tijdens montage/handeling | -10 - 50 °C |
| Nom. (meet)stroom In | 1.025 A |
| Kabeltype | Meeraderig |
| Categorieën |
Verbindingsmaterialen
Coax en data |
Huidige product