Omron Impulsteller paneelbouw 12-24VDC - H7CX6011G
Artikelnummer: 20505018 | Fabrikantnummer: H7CX6011G | EAN: 4548583745384
Omschrijving
Omron COUNTERS H7CX impulsteller paneelbouw
Het productnummer van de fabrikant is H7CX6011G. Het EAN nummer is 4548583745384. Het interne artikelnummer is 20505018.
Aanvullende informatie
48x48 mm, lcd 6 cijfers, multifunctie, programmeerbare visuele signalering met keuze uit rood/oranje/groen, 12-24 VDC, uit: 1 x SPDT, in: PNP/NPN/contact, schroefaansluiting
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Omron
Specificaties
| Klasse |
Impulsteller paneelbouw
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Omron
Toon alle producten van Omron |
| Serie |
Tellers
Toon alle producten in deze serie |
| Spanningstype | AC |
| Hoogte | 48 mm |
| Breedte | 48 mm |
| Modulaire uitvoering (voor railmontage) | Nee |
| Aantal contactbekrachtigde uitgangen met meldfunctie | 1 |
| Meetwerktuig | Digitaal |
| Met resetfunctie | Ja |
| Aantal halfgeleideruitgangen met meldfunctie | 0 |
| Aantal digits | 6 |
| Nauwkeurigheidsklasse | 999999 |
| Frequentie ingangsspanning | 30 Hz |
| Ingangsspanning bij DC | 12 - 24 V |
| Breedte in module-eenheden | 2.7 |
| Verliesvermogen | 4.7 W |
| Model | DIN-rail |
| Categorieën |
Signaalapparaten
Coax en data |
Huidige product
Omron Impulsteller paneelbouw 12-24VDC
Artikelnummer: 20505018
Fabrikantnummer: H7CX6011G
Voor meer informatie over dit product kunt u contact met ons opnemen.