Omron TEMPREL EJ1NTC4BQQ - EJ1N1001E
Artikelnummer: 22741161 | Fabrikantnummer: EJ1N1001E | EAN: 4547648235303
Omschrijving
Omron IN PANEL TC EJ1 temperatuurmeetrelais, (bxhxd) 31x96x105mm, 2 contacten als maakcontact, uitvoering elektrische aansluiting veerklemaansluiting, 1 meetkringen, spanningstype van de bedrijfsspanni DC, temperatuurmeetbereik -200 - +2300°C, spanningstype voedingsspanning DC,
Het productnummer van de fabrikant is EJ1N1001E. Het EAN nummer is 4547648235303. Het interne artikelnummer is 22741161.
Aanvullende informatie
Basis unit, 4 regelkringen, schroefloos, 4 x input analoog, Pt100, thermokoppel, 4 x SSR-uitgang
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Omron
Specificaties
| Klasse |
Temperatuurmeetrelais
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Omron
Toon alle producten van Omron |
| Serie |
Paneelinbouw TC EJ1
Toon alle producten in deze serie |
| Met afneembare klemmen | Nee |
| Hoogte | 96 mm |
| Breedte | 31 mm |
| Spanningstype voedingsspanning | DC |
| Aantal contacten als maakcontact | 2 |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Veerklemaansluiting |
| Diepte | 105 mm |
| Foutenregistratie mogelijk | Nee |
| Aantal meetkringen | 1 |
| Externe reset mogelijk | Nee |
| Spanningstype van de bedrijfsspanning | DC |
| Aantal contacten als wisselcontact | 0 |
| Aantal contacten als verbreekcontact | 0 |
| Temperatuurmeetbereik | -200 - 2300 °C |
| Voedingsspanning bij DC | 21.6 - 26.4 V |
| Bedrijfsspanning bij AC 50 Hz | - V |
| Bedrijfsspanning bij AC 60 Hz | - V |
| Nom. (meet)schakelstroom | A |
| Bedrijfsspanning bij DC | - V |
| Weerstandsmeetbereik | - Ohm |
| Categorieën |
Signaalapparaten
Coax en data |
Huidige product