Omron SIGN LAMP A2260008D - A2260008D
Artikelnummer: 20811338 | Fabrikantnummer: A2260008D | EAN: 4548583710146
Omschrijving
Omron SWITCHES INDUSTRIAL Special Switches Industrial signaallamp
Het productnummer van de fabrikant is A2260008D. Het EAN nummer is 4548583710146. Het interne artikelnummer is 20811338.
Aanvullende informatie
Indicatielamp M22N Ø22, compleet, IP66, vlakke lens, groen, 24 VDC, schroef
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Omron
Specificaties
| Klasse |
Signaallamp
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Omron
Toon alle producten van Omron |
| Serie |
Speciale industriele Schakelaars
Toon alle producten in deze serie |
| Met lichtbron | Ja |
| Beschermingsgraad (IP) | IP66 |
| Spanningstype | AC/DC |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Schroefaansluiting |
| Bouwvorm lens | Rond |
| Materiaal frontrand | Kunststof |
| Kleur frontrand | Zwart |
| Kleur lens | Groen |
| Aantal signaallampen | 1 |
| Uitvoering fitting | LED |
| Gatdiameter | 22.3 mm |
| Nom. spanning Ue | 21.6 - 26.4 V |
| Beschermingsgraad (NEMA) | 4X |
| Hoogte opening | 22.3 mm |
| Breedte opening | 22.3 mm |
| Uitvoering lens | Vlak/plat |
| Met frontrand | Nee |
| Categorieën |
Signaalapparaten
Coax en data |
Huidige product