Omron SIGN LAMP A2260108M - A2260108M
Artikelnummer: 20812633 | Fabrikantnummer: A2260108M | EAN: 4548583711143
Omschrijving
Omron SWITCHES INDUSTRIAL Special Switches Industrial signaallamp
Het productnummer van de fabrikant is A2260108M. Het EAN nummer is 4548583711143. Het interne artikelnummer is 20812633.
Aanvullende informatie
Indicatielamp M22N Ø22, compleet, IP66, licht bolle lens, rood, 24 VDC, schroef
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Omron
Specificaties
| Klasse |
Signaallamp
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Omron
Toon alle producten van Omron |
| Serie |
Speciale industriele Schakelaars
Toon alle producten in deze serie |
| Met lichtbron | Ja |
| Beschermingsgraad (IP) | IP66 |
| Spanningstype | AC/DC |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Schroefaansluiting |
| Kleur lens | Rood |
| Bouwvorm lens | Rond |
| Materiaal frontrand | Kunststof |
| Kleur frontrand | Zwart |
| Aantal signaallampen | 1 |
| Uitvoering fitting | LED |
| Gatdiameter | 22.3 mm |
| Nom. spanning Ue | 21.6 - 26.4 V |
| Beschermingsgraad (NEMA) | 4X |
| Hoogte opening | 22.3 mm |
| Breedte opening | 22.3 mm |
| Uitvoering lens | Vlak/plat |
| Met frontrand | Nee |
| Categorieën |
Signaalapparaten
Coax en data |
Huidige product