Omron G7 vermogensrelais Schakelrelais G7Z, 3 maak en 1 verbreekcontact, 24 VDC/40 A, ins - G7Z 0041R
Artikelnummer: 22401426 | Fabrikantnummer: G7Z 0041R | EAN: 4548583781313
Omschrijving
Omron schakelrelais G7Z, 3 maak en 1 verbreekcontact, 24 VDC/40 A, ins
Het productnummer van de fabrikant is G7Z 0041R. Het EAN nummer is 4548583781313. Het interne artikelnummer is 22401426.
Aanvullende informatie
Omron schakelrelais G7Z, 3 maak en 1 verbreekcontact, 24 VDC/40 A, insteek, monostabiel, gepolariseerd
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Omron
Specificaties
| Klasse |
Schakelrelais
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Omron
Toon alle producten van Omron |
| Serie |
G7 vermogensrelais
Toon alle producten in deze serie |
| Breedte | 45 mm |
| Beschermingsgraad (IP) | Overig |
| Schakelverhouding van de aandrijving | Monostabiel |
| Compleet apparaat met sokkel | Nee |
| Met dwanggeleide contacten | Nee |
| Met afneembare klemmen | Nee |
| Aandrijving, polarisatie | Ongepolariseerd |
| Type schakelcontact | 1-voudig contact |
| Type stuurspanning | DC |
| Diepte | 84 mm |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Schroefaansluiting |
| Aantal contacten als verbreekcontact | 1 |
| Aantal contacten als maakcontact | 5 |
| Nom. stroom | 25 A |
| Hoogte | 62 mm |
| Met LED indicatie | Nee |
| Aantal contacten als wisselcontact | 0 |
| Nom. stuurspanning bij DC | 18 - 26.4 V |
| Categorieën |
Signaalapparaten
Coax en data |
Huidige product
Omron G7 vermogensrelais Schakelrelais G7Z, 3 maak en 1 verbreekcontact, 24 VDC/40 A, ins
Artikelnummer: 22401426
Fabrikantnummer: G7Z 0041R