Omron SCHAKREL MYQ 1408M - MYQ 1408M
Artikelnummer: 21585116 | Fabrikantnummer: MYQ 1408M | EAN: 4536853655273
Omschrijving
Omron INDUSTRIAL RELAYS Other Industrial Relays schakelrelais
Het productnummer van de fabrikant is MYQ 1408M. Het EAN nummer is 4536853655273. Het interne artikelnummer is 21585116.
Aanvullende informatie
Omron miniatuur relais MY
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Omron
Specificaties
| Klasse |
Schakelrelais
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Omron
Toon alle producten van Omron |
| Serie |
Overige industriele relais
Toon alle producten in deze serie |
| Beschermingsgraad (IP) | Overig |
| Schakelverhouding van de aandrijving | Monostabiel |
| Compleet apparaat met sokkel | Nee |
| Met dwanggeleide contacten | Nee |
| Met afneembare klemmen | Nee |
| Aandrijving, polarisatie | Ongepolariseerd |
| Type schakelcontact | 1-voudig contact |
| Breedte | 21.5 mm |
| Hoogte | 28 mm |
| Type stuurspanning | AC |
| Aantal contacten als wisselcontact | 4 |
| Diepte | 36 mm |
| Met LED indicatie | Nee |
| Nom. stroom | 1 A |
| Aantal contacten als verbreekcontact | 0 |
| Aantal contacten als maakcontact | 0 |
| Nom. stuurspanning bij AC 50 Hz | 88 - 132 V |
| Nom. stuurspanning bij AC 60 Hz | 88 - 132 V |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Insteekaansluiting (Plug-in) |
| Categorieën |
Signaalapparaten
Coax en data |
Huidige product