Omron SCHAKREL MYQ 1039E - MYQ 1039E
Artikelnummer: 21585115 | Fabrikantnummer: MYQ 1039E | EAN: 4536853655020
Omschrijving
Omron INDUSTRIAL RELAYS Other Industrial Relays schakelrelais
Het productnummer van de fabrikant is MYQ 1039E. Het EAN nummer is 4536853655020. Het interne artikelnummer is 21585115.
Aanvullende informatie
Miniatuur relais, LED indicatie, sealed, 24 VDC, 4 x wissel, 3 A, voor aansluitvoet
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Omron
Specificaties
| Klasse |
Schakelrelais
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Omron
Toon alle producten van Omron |
| Serie |
Overige industriele relais
Toon alle producten in deze serie |
| Beschermingsgraad (IP) | Overig |
| Schakelverhouding van de aandrijving | Monostabiel |
| Compleet apparaat met sokkel | Nee |
| Met dwanggeleide contacten | Nee |
| Met afneembare klemmen | Nee |
| Aandrijving, polarisatie | Ongepolariseerd |
| Type schakelcontact | 1-voudig contact |
| Breedte | 21.5 mm |
| Hoogte | 28 mm |
| Type stuurspanning | DC |
| Met LED indicatie | Ja |
| Aantal contacten als wisselcontact | 4 |
| Diepte | 36 mm |
| Nom. stroom | 1 A |
| Aantal contacten als verbreekcontact | 0 |
| Aantal contacten als maakcontact | 0 |
| Nom. stuurspanning bij DC | 19.2 - 26.4 V |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Insteekaansluiting (Plug-in) |
| Categorieën |
Signaalapparaten
Coax en data |
Huidige product