Omron Industrial relays schakelrelais DC - G7Z 0046M
Artikelnummer: 22401431 | Fabrikantnummer: G7Z 0046M | EAN: 4548583781368
Omschrijving
Omron INDUSTRIAL RELAYS G7 Power Relays schakelrelais
Het productnummer van de fabrikant is G7Z 0046M. Het EAN nummer is 4548583781368. Het interne artikelnummer is 22401431.
Aanvullende informatie
Vermogensrelais, 40 A 4PST-NO + 1 A DPST-NO aux.,
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Omron
Specificaties
| Klasse |
Schakelrelais
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Omron
Toon alle producten van Omron |
| Serie |
G7 vermogensrelais
Toon alle producten in deze serie |
| Breedte | 45 mm |
| Beschermingsgraad (IP) | Overig |
| Schakelverhouding van de aandrijving | Monostabiel |
| Compleet apparaat met sokkel | Nee |
| Met dwanggeleide contacten | Nee |
| Met afneembare klemmen | Nee |
| Aandrijving, polarisatie | Ongepolariseerd |
| Type schakelcontact | 1-voudig contact |
| Type stuurspanning | DC |
| Diepte | 84 mm |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Schroefaansluiting |
| Aantal contacten als maakcontact | 4 |
| Hoogte | 62 mm |
| Met LED indicatie | Nee |
| Nom. stroom | 40 A |
| Aantal contacten als wisselcontact | 0 |
| Aantal contacten als verbreekcontact | 0 |
| Nom. stuurspanning bij DC | 18 - 26.4 V |
| Categorieën |
Signaalapparaten
Coax en data |
Huidige product