Omron G7Z schakelrelais DC - G7Z 0032M
Artikelnummer: 22401419 | Fabrikantnummer: G7Z 0032M | EAN: 4548583781221
Omschrijving
Omron INDUSTRIAL RELAYS G7 Power Relays schakelrelais
Het productnummer van de fabrikant is G7Z 0032M. Het EAN nummer is 4548583781221. Het interne artikelnummer is 22401419.
Aanvullende informatie
Vermogensrelais, 40 A DPST-NO, 25 A DPST-NC + 1 A SPST-NO/SPST-NC aux.,
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Omron
Specificaties
| Klasse |
Schakelrelais
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Omron
Toon alle producten van Omron |
| Serie |
G7 vermogensrelais
Toon alle producten in deze serie |
| Breedte | 45 mm |
| Beschermingsgraad (IP) | Overig |
| Schakelverhouding van de aandrijving | Monostabiel |
| Compleet apparaat met sokkel | Nee |
| Met dwanggeleide contacten | Nee |
| Met afneembare klemmen | Nee |
| Aandrijving, polarisatie | Ongepolariseerd |
| Type schakelcontact | 1-voudig contact |
| Type stuurspanning | DC |
| Diepte | 84 mm |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Schroefaansluiting |
| Aantal contacten als maakcontact | 3 |
| Aantal contacten als verbreekcontact | 3 |
| Nom. stroom | 25 A |
| Hoogte | 62 mm |
| Met LED indicatie | Nee |
| Aantal contacten als wisselcontact | 0 |
| Nom. stuurspanning bij DC | 18 - 26.4 V |
| Categorieën |
Signaalapparaten
Coax en data |
Huidige product