Omron SCHAKREL G7J 4002M - G7J 4002M
Artikelnummer: 21584636 | Fabrikantnummer: G7J 4002M | EAN: 4547648393706
Omschrijving
Omron INDUSTRIAL RELAYS G7 Power Relays schakelrelais
Het productnummer van de fabrikant is G7J 4002M. Het EAN nummer is 4547648393706. Het interne artikelnummer is 21584636.
Aanvullende informatie
Omron industrieel hoog vermogen relais G7J, monostabielgepolariseerd
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Omron
Specificaties
| Klasse |
Schakelrelais
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Omron
Toon alle producten van Omron |
| Serie |
G7 vermogensrelais
Toon alle producten in deze serie |
| Beschermingsgraad (IP) | Overig |
| Schakelverhouding van de aandrijving | Monostabiel |
| Compleet apparaat met sokkel | Nee |
| Met dwanggeleide contacten | Nee |
| Aandrijving, polarisatie | Ongepolariseerd |
| Type schakelcontact | 1-voudig contact |
| Diepte | 51.5 mm |
| Type stuurspanning | DC |
| Met afneembare klemmen | Ja |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Schroefaansluiting |
| Aantal contacten als maakcontact | 4 |
| Nom. stroom | 25 A |
| Met LED indicatie | Nee |
| Hoogte | 64 mm |
| Breedte | 34.5 mm |
| Aantal contacten als wisselcontact | 0 |
| Aantal contacten als verbreekcontact | 0 |
| Nom. stuurspanning bij DC | 24 - 24 V |
| Categorieën |
Signaalapparaten
Coax en data |
Huidige product