Omron Industriele relais G2R-S Relay, plug-in, DPDT, 5 A, mechanical indicator, diode, 48 VDC - G2RN8830M
Artikelnummer: 25668428 | Fabrikantnummer: G2RN8830M | EAN: 4536854936968
Het productnummer van de fabrikant is G2RN8830M. Het EAN nummer is 4536854936968. Het interne artikelnummer is 25668428.
| Klasse |
Schakelrelais
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Omron
Toon alle producten van Omron |
| Serie |
Industriele relais G2R-S
Toon alle producten in deze serie |
| Compleet apparaat met sokkel | Nee |
| Breedte | 13 mm |
| Type schakelcontact | 1-voudig contact |
| Hoogte | 29 mm |
| Aantal contacten als wisselcontact | 2 |
| Diepte | 35.5 mm |
| Aantal contacten als verbreekcontact | 0 |
| Aantal contacten als maakcontact | 0 |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Insteekaansluiting (Plug-in) |
| Categorieën |
Signaalapparaten
Coax en data |
Omron Aansluitvoeten type: P2RF 8 pins steekaansluiting 5 A 250V T.B.V
Artikelnummer: 11015230
Fabrikantnummer: P2R 6030E
Omron Aansluitvoeten type: P2RF 8 pins push-in plus 5 A 250V
Artikelnummer: 21772430
Fabrikantnummer: P2R 8101R
Omron Aansluitvoeten P2RF Aansluiting, din-rail-/opbouwmontage, 8-polig, schroefaansluitingen
Artikelnummer: 23305752
Fabrikantnummer: P2R 7002E
Omron Aansluitvoeten P2RF Aansluitvoeten, type: P2RF, 8 pins, schroefaansluiting, 5a, 250V, T.B.
Artikelnummer: 23395422
Fabrikantnummer: P2R 9006R
Artikelnummer: 25668428
Fabrikantnummer: G2RN8830M