Omron G7 vermogensrelais Industrieel hoog vermogen relais G7J, 2 maak en 2 verbreekcontac - G7J 4003R
Artikelnummer: 23405178 | Fabrikantnummer: G7J 4003R | EAN: 4547648393713
Gerelateerde producten:
Bekijk alle gerelateerde producten
Omschrijving
Omron industrieel hoog vermogen relais G7J, 2 maak en 2 verbreekcontac
Het productnummer van de fabrikant is G7J 4003R. Het EAN nummer is 4547648393713. Het interne artikelnummer is 23405178.
Aanvullende informatie
Omron industrieel hoog vermogen relais G7J, 2 maak en 2 verbreekcontacten, 24 VDC / 25 A, monostabiel, gepolariseerd
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Omron
Specificaties
| Klasse |
Schakelrelais
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Omron
Toon alle producten van Omron |
| Serie |
G7 vermogensrelais
Toon alle producten in deze serie |
| Beschermingsgraad (IP) | Overig |
| Schakelverhouding van de aandrijving | Monostabiel |
| Compleet apparaat met sokkel | Nee |
| Met dwanggeleide contacten | Nee |
| Aandrijving, polarisatie | Ongepolariseerd |
| Type schakelcontact | 1-voudig contact |
| Diepte | 51.5 mm |
| Type stuurspanning | DC |
| Met afneembare klemmen | Ja |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Schroefaansluiting |
| Aantal contacten als maakcontact | 2 |
| Aantal contacten als verbreekcontact | 2 |
| Nom. stroom | 25 A |
| Met LED indicatie | Nee |
| Hoogte | 64 mm |
| Breedte | 34.5 mm |
| Aantal contacten als wisselcontact | 0 |
| Nom. stuurspanning bij DC | 24 - 24 V |
| Bedrijfsspanning bij AC 50 Hz | - V |
| Bedrijfsspanning bij AC 60 Hz | - V |
| Bedrijfsspanning bij DC | - V |
| Max. inschakelstroom | A |
| Categorieën |
Signaalapparaten
Coax en data |
Gerelateerde producten
1 producten speciaal geselecteerd voor Omron G7 vermogensrelais Industrieel hoog vermogen relais G7J, 2 maak en 2 verbreekcontac
Omron Beugel voor montage G7J relais
Omron Beugel voor montage G7J relais
Omron Beugel voor montage G7J relais
Artikelnummer: 22401524
Fabrikantnummer: RELY2054D
Huidige product
Omron G7 vermogensrelais Industrieel hoog vermogen relais G7J, 2 maak en 2 verbreekcontac
Artikelnummer: 23405178
Fabrikantnummer: G7J 4003R