Omron Industriele relais LY Components, industrial relays, LY, LY1-0 24VDC - LY105011D
Artikelnummer: 25668643 | Fabrikantnummer: LY105011D | EAN: 4536853607180
Het productnummer van de fabrikant is LY105011D. Het EAN nummer is 4536853607180. Het interne artikelnummer is 25668643.
| Klasse |
Schakelrelais
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Omron
Toon alle producten van Omron |
| Serie |
Industriele relais LY
Toon alle producten in deze serie |
| Compleet apparaat met sokkel | Nee |
| Type schakelcontact | 1-voudig contact |
| Breedte | 21.5 mm |
| Hoogte | 28 mm |
| Aantal contacten als wisselcontact | 1 |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Printplaataansluiting |
| Diepte | 36 mm |
| Aantal contacten als verbreekcontact | 0 |
| Aantal contacten als maakcontact | 0 |
| Categorieën |
Signaalapparaten
Coax en data |
Omron Aansluitvoeten PTF Aansluiting, din-rail-/opbouwmontage, 8-polig, push-in plus-aansluitin
Artikelnummer: 22757443
Fabrikantnummer: PT 8101D
Omron Aansluitvoeten PTF Aansluitvoeten, type: PTF, 8 pins, schroefaansluiting, 10 A, 250V, T.B
Artikelnummer: 23640247
Fabrikantnummer: PTFZ0001G
Artikelnummer: 25668643
Fabrikantnummer: LY105011D