Omron Industriele relais LY Components, industrial relays, LY, LY3-0 24vac - LY305003M
Artikelnummer: 25668660 | Fabrikantnummer: LY305003M | EAN: 4536853619107
Gerelateerde producten:
Bekijk alle gerelateerde producten
Omschrijving
Components, Industrial Relays, LY, LY3-0 24VAC
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Omron
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is LY305003M. Het EAN nummer is 4536853619107. Het interne artikelnummer is 25668660.
| Klasse |
Schakelrelais
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Omron
Toon alle producten van Omron |
| Serie |
Industriele relais LY
Toon alle producten in deze serie |
| Beschermingsgraad (IP) | Overig |
| Compleet apparaat met sokkel | Nee |
| Type schakelcontact | 1-voudig contact |
| Hoogte | 28 mm |
| Diepte | 36.5 mm |
| Type stuurspanning | AC |
| Aantal contacten als wisselcontact | 3 |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Printplaataansluiting |
| Breedte | 31.5 mm |
| Aantal contacten als verbreekcontact | 0 |
| Aantal contacten als maakcontact | 0 |
| Categorieën |
Signaalapparaten
Coax en data |
Gerelateerde producten
1 producten speciaal geselecteerd voor Omron Industriele relais LY Components, industrial relays, LY, LY3-0 24vac
Omron Voet voor LY3 relais
Omron Voet voor LY3 relais
Omron Voet voor LY3 relais
Artikelnummer: 11015470
Fabrikantnummer: PT 1263B
Huidige product
Omron Industriele relais LY Components, industrial relays, LY, LY3-0 24vac
Artikelnummer: 25668660
Fabrikantnummer: LY305003M