Omron Industriele relais LY Vermogens Relais, compact, 24 VDC, 4 X wissel, 10 A, insteekbaar - LY4 2034H
Artikelnummer: 25668670 | Fabrikantnummer: LY4 2034H | EAN: 4536853620493
Gerelateerde producten:
Bekijk alle gerelateerde producten
Omschrijving
Vermogens relais, Compact, 24 VDC, 4 x wissel, 10 A, insteekbaar
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Omron
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is LY4 2034H. Het EAN nummer is 4536853620493. Het interne artikelnummer is 25668670.
| Klasse |
Schakelrelais
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Omron
Toon alle producten van Omron |
| Serie |
Industriele relais LY
Toon alle producten in deze serie |
| Compleet apparaat met sokkel | Nee |
| Type schakelcontact | 1-voudig contact |
| Hoogte | 28 mm |
| Aantal contacten als wisselcontact | 4 |
| Diepte | 36 mm |
| Aantal contacten als verbreekcontact | 0 |
| Aantal contacten als maakcontact | 0 |
| Breedte | 41.5 mm |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Insteekaansluiting (Plug-in) |
| Categorieën |
Signaalapparaten
Coax en data |
Gerelateerde producten
2 producten speciaal geselecteerd voor Omron Industriele relais LY Vermogens Relais, compact, 24 VDC, 4 X wissel, 10 A, insteekbaar
Omron Aansluitvoeten PTF Aansluitvoeten, type: PTF, 14 pins, schroefaansluiting, 10 A, 250V, T.
Omron Aansluitvoeten PTF Aansluitvoeten, type: PTF, 14 pins, schroefaansluiting, 10 A, 250V, T.
Omron Aansluitvoeten PTF Aansluitvoeten, type: PTF, 14 pins, schroefaansluiting, 10 A, 250V, T.
Artikelnummer: 23703596
Fabrikantnummer: PTFZ0002E
Huidige product
Omron Industriele relais LY Vermogens Relais, compact, 24 VDC, 4 X wissel, 10 A, insteekbaar
Artikelnummer: 25668670
Fabrikantnummer: LY4 2034H