Omron Industriele relais MK-I/-S Relais, plug-in, 11-polig, 3PDT, 10 A, mechanische & led-indicator, te - MKSN8532M
Artikelnummer: 26646517 | Fabrikantnummer: MKSN8532M | EAN: 4547648441285
Het productnummer van de fabrikant is MKSN8532M. Het EAN nummer is 4547648441285. Het interne artikelnummer is 26646517.
| Klasse |
Schakelrelais
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Omron
Toon alle producten van Omron |
| Serie |
Industriele relais MK-I/-S
Toon alle producten in deze serie |
| Beschermingsgraad (IP) | Overig |
| Schakelverhouding van de aandrijving | Monostabiel |
| Aandrijving, polarisatie | Gepolariseerd |
| Compleet apparaat met sokkel | Nee |
| Met dwanggeleide contacten | Nee |
| Met afneembare klemmen | Nee |
| Type schakelcontact | 1-voudig contact |
| Type stuurspanning | DC |
| Met LED indicatie | Ja |
| Aantal contacten als wisselcontact | 3 |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Vlaksteekaansluiting |
| Nom. stroom | 10 A |
| Breedte | 34.5 mm |
| Diepte | 34.5 mm |
| Aantal contacten als verbreekcontact | 0 |
| Aantal contacten als maakcontact | 0 |
| Hoogte | 53.3 mm |
| Nom. stuurspanning bij DC | 19.2 - 26.4 V |
| Bedrijfsspanning bij AC 50 Hz | - V |
| Bedrijfsspanning bij AC 60 Hz | - V |
| Bedrijfsspanning bij DC | - V |
| Max. inschakelstroom | A |
| Categorieën |
Signaalapparaten
Coax en data |
Omron Voet voor MK3P relais
Artikelnummer: 10531855
Fabrikantnummer: PF 2002H
Omron Aansluitvoeten PF Aansluiting, din-rail-/opbouwmontage, 11-polig, schroefaansluitingen (
Artikelnummer: 23427922
Fabrikantnummer: AA056187C
Artikelnummer: 26646517
Fabrikantnummer: MKSN8532M