Omron Industriele relais MK-I/-S Relais Voor DC-belasting, 6-polige plug-in, 5 A no/2 A NC, 24 VDC, SPS - MKSX1101E
Artikelnummer: 25668709 | Fabrikantnummer: MKSX1101E | EAN: 4548583310834
Het productnummer van de fabrikant is MKSX1101E. Het EAN nummer is 4548583310834. Het interne artikelnummer is 25668709.
| Klasse |
Schakelrelais
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Omron
Toon alle producten van Omron |
| Serie |
Industriele relais MK-I/-S
Toon alle producten in deze serie |
| Beschermingsgraad (IP) | Overig |
| Schakelverhouding van de aandrijving | Monostabiel |
| Aandrijving, polarisatie | Gepolariseerd |
| Compleet apparaat met sokkel | Nee |
| Met dwanggeleide contacten | Nee |
| Met afneembare klemmen | Nee |
| Type stuurspanning | DC |
| Type schakelcontact | Overig |
| Met LED indicatie | Ja |
| Aantal contacten als maakcontact | 1 |
| Aantal contacten als verbreekcontact | 1 |
| Hoogte | 44 mm |
| Breedte | 34.5 mm |
| Diepte | 34.5 mm |
| Aantal contacten als wisselcontact | 0 |
| Nom. stuurspanning bij DC | 19.2 - 26.4 V |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Insteekaansluiting (Plug-in) |
| Categorieën |
Signaalapparaten
Coax en data |
Artikelnummer: 25668709
Fabrikantnummer: MKSX1101E
Voor meer informatie over dit product kunt u contact met ons opnemen.